iaragorn
23.11.09,15:25
Ahojte,

mam bezny ucet vo VUB banke. Zda sa mi strasne drahy a najma VUB banka dost neschopna a tak chcem ucet zrusit. Lenze. Mame hypoteku vo VUB a na zmluve s hypoteky je napisany tento ucet ako ten, z ktoreho sa beru splatky. Da sa to zmenit lenze je to zmena zmluvnych podmienok a za to je poplatok 4000 korun, prosim pekne. Nemame s tym niekto skusenosti a neviete ci by sa to nedalo nejak obist? Diky
220870
23.11.09,14:36
Ja mám účet vo VUB a neviem si ho vynachváliť.
Chobot
23.11.09,14:51
Ahojte,

mam bezny ucet vo VUB banke. Zda sa mi strasne drahy a najma VUB banka dost neschopna a tak chcem ucet zrusit. Lenze. Mame hypoteku vo VUB a na zmluve s hypoteky je napisany tento ucet ako ten, z ktoreho sa beru splatky. Da sa to zmenit lenze je to zmena zmluvnych podmienok a za to je poplatok 4000 korun, prosim pekne. Nemame s tym niekto skusenosti a neviete ci by sa to nedalo nejak obist? Diky

Neobídeš to. Jedine si zmeniť ten účet na najlacnejší, ktorý v ponuke majú (tuiším je to za 1,37 €) a mať tam len 2 obraty - mesačný kredit a mesačná splátka úveru.
Zuzanka1973
23.11.09,15:48
VUB je jedna z najdrahších bánk. mňa zrušenie účtu v tejto banke vyšlo na 2500,-SK. poplatok za vrátenie karty, poplatok za ukončenie účtu, poplatok za vedenie účtu..... poplatky ake som si dovtedy ani nevedela predstavit. a to žiadnu hypotéku v tejto banke nemám. išlo o obyčajný podnikateľský účet.
iaragorn
24.11.09,07:22
No drahi su neskutocne. A tie sluzby co poskytuju.

Napriklad z toho uctu mi strhavaju hypoteku. Jedneho krasneho dna, ju kto vie preco nestrhli a mne dali za to pokutu 200 korun. A ked som to nahlasil banke, tak mi dali este uroky z omeskania. No neni su skveli ?
Halli
24.11.09,07:27
No drahi su neskutocne. A tie sluzby co poskytuju.

Napriklad z toho uctu mi strhavaju hypoteku. Jedneho krasneho dna, ju kto vie preco nestrhli a mne dali za to pokutu 200 korun. A ked som to nahlasil banke, tak mi dali este uroky z omeskania. No neni su skveli ?


Kto vie prečo nestrhli? Hmm, to si ani nezistíš prečo?:rolleyes: Mali z čoho?
nivarto
24.11.09,08:00
Mňa zase nemilo prekvapilo, keď som vkladal na účet 11,95 eura a poplatok bol 1,33 eura :eek: . Vydierači sedia v VUBke.
Halli
24.11.09,08:39
Mňa zase nemilo prekvapilo, keď som vkladal na účet 11,95 eura a poplatok bol 1,33 eura :eek: . Vydierači sedia v VUBke.

Vo všetkých bankách sedia vydierači, na toto mám aj ja nervy...mal si mi doniesť ten keš a ja by som ti to poslala na tvoj učet zadarmo cez e-bank :D
iaragorn
24.11.09,09:16
jasne ze mali z coho strhnut.
Proste ich super mega system urobil niekde chybu. A mne dali pokutu.
Nastastie ju potom vratili, sice to trvalo zopar mesiacov. No ale tie vybavovacky ohladom toho.
Halli
24.11.09,11:40
jasne ze mali z coho strhnut.
Proste ich super mega system urobil niekde chybu. A mne dali pokutu.
Nastastie ju potom vratili, sice to trvalo zopar mesiacov. No ale tie vybavovacky ohladom toho.

Vieš ono je to tak, tam urobili túto chybu, v inej banke zas nefunguje iné, v ďalšej ťa zas triafa z ich prístupu...a stále je to o tom istom, čert,alebo diabol:o