000andy
23.11.09,17:16
Ahojte,mám problém,mám dlhodobo červenú pleť,mám 16 rokov,takže akné a pod. je normálne,no vždy si dám aknekolor ráno a do obeda sa to dá prežiť,nie je to take nápadné,no v škole po 6-7hodinách už sa ako to nazvať?rozrápa? :)
No akné som mal skoro stále,teraz čo som chodil kožnej tak som dostal nejakú mastičku a je to skôr ojedinelé,takže aspoň to,no ešte mám čierne bodky a také tie malé akné,což nie je strašné ale trocha prekáža.Hlavne by som sa chcel zbaviť červenej tváre,neviete ako na to?vždy keď ráno vstanem napr. v sobotu tak mám peknú pleť,bielu,no po cca hod-2hod mám zase červenú pleť a ž dosť červenú,tak by som sa toho rád zbavil(moja kožná nič neviem,tak ma neodporúčajte k nej)Takže moj den je asi tak že ráno do školy si dám aknekolor po škole umyjem a dám mastičku a to je všetko,no stále dokola to nie je ono,prekáža mi to.
arizona
23.11.09,16:19
000andy
23.11.09,17:35
ďakujme,no nič som tam nenašiel k môjmu problému,len akné,nie červenu tvár.
Lenka*1
30.11.09,10:02
Andy a skusil si zistit, ci to zacervanie pleti nieco nesposobuje? ked si v sobotu doma, odlseduj si, ci tvaricka nescervenie po niecom konkretnom. a su tie cervene miesta horuce, akoby ti horeli? pozri blizsie, ci nemas popraskane zilky, na tie su rozne kremiky a tiez laser. ale vlastne to by si mal cervenu tvar stale... skus pouzivat pripravky skor na citlivu plet, nie na mladu... a tu mast, co mas od koznej - nemohol by si ju pouzivat len na tie miesta, kde mas akne? lebo mam skusenost, ze masticky a vody predpisane od koznej na akne su strasne agresivne a pokial ti akne ustupilo, skus krem nepouzivat na celu tvar...