NONAME
23.11.09,21:36
Dobrý deň,

Hľadal som na porade no nikde nebol môj problém rozoberaný, tak akoby som potreboval a začínam mať pocit,že moje problémy sú akési špecifické:) Aj som hodinu googloval no naozaj nič. Preto píšem Vám a prosím Vás o radu.

Mám s.r.o. a potreboval by som spísať zmluvu o nájme motorového vozidla medzi mojou s.r.o. a fyzickou osobou. Poznám dve alternatívy jedna podľa Obč.zákonníka (paragraf 663 a násl.) a druhá podľa Obch.zákonníka(paragraf 630 a následné plus paragraf 262 kedže ide o zmluvu medzi s.r.o. a FO).
Na ww.epi.sk som našiel jeden ale bol medzi dvoma s.r.o.:(

Chcel by som Vás preto poprosiť o vzor takejto zmluvy či už prvej alebo druhej alernatívy.

Ďakujem
grammatika
24.11.09,10:23
sulko
24.11.09,12:58
Zdravim,

dik za vzor,

potrebujem rovnaku zmluvu na dlhodoby najom FO prenajima SROcke za symbolicke eura. Co navyse by mala obsahovat, pokial najomca bude zodpovedny za vsetky poplatky suvisiace s prevadzkou, da sa takouto zmluvou previest aj povinnost platit ZP ????
Co ked ma sro niekolko vodicov ktory budu pouzivat vozidlo treba zvlast nejake splnomocnenia??
Dik
NONAME
24.11.09,18:52
Milý grammatika,

Hľadal som dostatočne dobre, pretože ani zmluva ktorú si mi dohodil ty nie je tá ktorú potrebujem.Tvoja zmluva je medzi s.r.o. a SZČO podľa obch.z. Ja potrebujem zmluvu medzi FO a s.r.o. buď podľa obch. z s dodatkom paragrafu 262 alebo podľa obč.zákonníka.
grammatika
24.11.09,19:31
tak Ti to žiaľ nepomohlo :(
Pekný večer Lenka :)
sulko
24.11.09,19:43
sup sup k nejakemu judr dalsiu 500vecku do vrecka :-(
NONAME
25.11.09,10:47
...nezvyknem to vzdávať...zmluvička bude aj bez Judr!:))
ďakujem aj tak
sulko
25.11.09,19:29
hod potom vzor ak nieco \vypotis\ :-)