SlavaK
05.09.05,12:26
Pozdravujem Vas.
Iba nedavno som objavila Poradu a uz ste mi poradili, vdaka vsetkym.

Chcem sa vsak opytat, ci okrem danových a financných tém je možné rozsírit poradu i o otázky verejného obstarávania podla zák. 523/2003 Z.z.. Pracujem v príspevkovej organizácii a s týmto zákonom je podobná sranda ako napr. s DPH.

Ďakujem. SlavaK
účtovník 007
05.09.05,11:02
Na porade je časť neziskový sektor. Je tam už kopec otázok ohľadne príspevkových organizácií. Skús svoje otázky smerovať sem. Ak budú niektorí poraďáci vedieť, určite Ti poradia.
SlavaK
05.09.05,11:51
Ďakujem za odpoveď. Ešte sa len učím orientovať sa na tejto stránke, hoci je prehľadná.
babijanka
10.06.09,07:40
Neviem, či som na dobrej stránke, ale mám dotaz:
1/ veľmi často ma odhlasuje z porady, približne každ. 10 min.
2/ keď dám súhlas k nejakej téme, tak napíše zrušiť môj súhlas
3/ keď má niekto príspevok a má tam www., atď., mne sa to nedá otvoriť
Pozn.: ja mám prístup len na entranet
Môže toto všetko byť nejaký problém ?
Blankake
10.06.09,07:44
Neviem, či som na dobrej stránke, ale mám dotaz:
1/ veľmi často ma odhlasuje z porady, približne každ. 10 min.
2/ keď dám súhlas k nejakej téme, tak napíše zrušiť môj súhlas
3/ keď má niekto príspevok a má tam www., (http://www.,) atď., mne sa to nedá otvoriť
Pozn.: ja mám prístup len na entranet
Môže toto všetko byť nejaký problém ?
Alebo "intranet"? To je asi v práci a máte nastavené obmedzenia...
babijanka
10.06.09,08:10
Alebo "intranet"? To je asi v práci a máte nastavené obmedzenia...
No už zase som sa musela prihlasovať :mad: už ma to nebaví:mee:
A čo s tým ostatným, napr. viem, že keď mám v práci len intranet, tak nemôžem otvoriť stránku , napr. www, ale keď dávam niekomu súhlas s príspevkom, tak potom prečo stále vypisuje-zrušiť môj príspevok:cool:
Blankake
10.06.09,08:14
No už zase som sa musela prihlasovať :mad: už ma to nebaví:mee:
A čo s tým ostatným, napr. viem, že keď mám v práci len intranet, tak nemôžem otvoriť stránku , napr. www, ale keď dávam niekomu súhlas s príspevkom, tak potom prečo stále vypisuje-zrušiť môj príspevok:cool:
Asi to tak máte nastavené administrátorom. Neviem, čo všetko máte povolené - na iných stránkach sa môžeš pohybovať "normálne"? Môžeš napr. vypĺňať nejaké formuláre on-line, sťahovať...?
mekelek
10.06.09,08:17
Keď sa prihlasuješ, označ zapamätať, potom ťa nebude vyhadzovať.
Ja už viem, mňa už naučili.:D

"Zrušiť môj súhlas" - je možnosť, keď si dala súhlas omylom, alebo si si rozmyslela a chceš zrušiť.

Neboj sa, postupne sa všetko naučíš.;)
babijanka
10.06.09,08:38
Keď sa prihlasuješ, označ zapamätať, potom ťa nebude vyhadzovať.
Ja už viem, mňa už naučili.:D

"Zrušiť môj súhlas" - je možnosť, keď si dala súhlas omylom, alebo si si rozmyslela a chceš zrušiť.

Neboj sa, postupne sa všetko naučíš.;)
Ďakujem, no teraz som tak urobila, takže som sa prihlásila, dala som zapamätať a uvidím čo bude ďalej:confused:
A čo s tým ostatným, t.j., keď dám niekomu súhlas tak mi zadáva - zrušiť môj súhlas, ale to mi predtým nerobilo:o
Blankake
10.06.09,08:40
Ďakujem, no teraz som tak urobila, takže som sa prihlásila, dala som zapamätať a uvidím čo bude ďalej:confused:
A čo s tým ostatným, t.j., keď dám niekomu súhlas tak mi zadáva - zrušiť môj súhlas, ale to mi predtým nerobilo:o
Kde to vypíše, že "zrušiť môj súhlas"?
arizona
10.06.09,08:43
Ďakujem, no teraz som tak urobila, takže som sa prihlásila, dala som zapamätať a uvidím čo bude ďalej:confused:
A čo s tým ostatným, t.j., keď dám niekomu súhlas tak mi zadáva - zrušiť môj súhlas, ale to mi predtým nerobilo:o
Ked niekomu udelíš súhlas, máš možnosť ho aj zrušiť. každý má tú možnosť.
babijanka
10.06.09,08:47
Kde to vypíše, že "zrušiť môj súhlas"?
No je to vľavo-zvýraznené, keď niekto zadá nejaký príspevok, s ktorým ja súhlasím, ťuknem na súhlasím a pod súhlasím-meno, je napísané zrušiť môj súhlas:confused:
Blankake
10.06.09,08:49
No je to vľavo-zvýraznené, keď niekto zadá nejaký príspevok, s ktorým ja súhlasím, ťuknem na súhlasím a pod súhlasím-meno, je napísané zrušiť môj súhlas:confused:
To sa vypíše každému - máš tak možnosť kedykoľvek svoj udelený súhlas danému príspevku zrušiť. To sa zobrazuje len Tebe, ostatní to nevidia. Každému sa to zobrazuje len pri súhlase, ktorý on udelil... chápeš?:rolleyes:
Blankake
10.06.09,08:50
Dala som Ti súhlas. Tebe sa zobrazuje len "Súhlasím s babijanka".
A mne ešte pod tým modrým "Zrušiť môj súhlas"
babijanka
10.06.09,08:51
To sa vypíše každému - máš tak možnosť kedykoľvek svoj udelený súhlas danému príspevku zrušiť. To sa zobrazuje len Tebe, ostatní to nevidia. Každému sa to zobrazuje len pri súhlase, ktorý on udelil... chápeš?:rolleyes:
Už áno a ďakujem za vysvetlenie:)
Blankake
10.06.09,08:53
A už Ťa neodhlasuje?
babijanka
10.06.09,09:11
A už Ťa neodhlasuje?
No zatiaľ nie:D
tutiola
30.07.09,06:10
Chcem požiadať moderátorov Porady či by bolo možné trochu viac sledovať tému - Nováčikovia - Predstavte sa. Veľmi často sa v tejto rubrike preberajú odborné témy v ktorých musíte vyhľadávať rôzne zákony a nariadenia. Práca ľudí, v tejto téme nemôže byť odmenená bodovaním aj keď si to plne zaslúžia. Uvedomujem si, že žiadam veľa, ale nie pre seba. Ťažko je to ustriehnúť, ale zasa nováčkovia sa až tak často nepredstavujú.
Ak by ste po ich prvom príspevku mohli tému presunúť do tej správnej rubriky, mohli by sme vaše vysvetlenia a riešenia aj oceniť. Nepovažujte to prosím za útok na nováčikov alebo moderátorov. Je to môj laický pohľad na vec, ktorej možno ani nerozumiem. A vôbec zaradila som to správne?
arizona
30.07.09,06:21
Chcem požiadať moderátorov Porady či by bolo možné trochu viac sledovať tému - Nováčikovia - Predstavte sa. Veľmi často sa v tejto rubrike preberajú odborné témy v ktorých musíte vyhľadávať rôzne zákony a nariadenia. Práca ľudí, v tejto téme nemôže byť odmenená bodovaním aj keď si to plne zaslúžia. Uvedomujem si, že žiadam veľa, ale nie pre seba. Ťažko je to ustriehnúť, ale zasa nováčkovia sa až tak často nepredstavujú.
Ak by ste po ich prvom príspevku mohli tému presunúť do tej správnej rubriky, mohli by sme vaše vysvetlenia a riešenia aj oceniť. Nepovažujte to prosím za útok na nováčikov alebo moderátorov. Je to môj laický pohľad na vec, ktorej možno ani nerozumiem. A vôbec zaradila som to správne?
tutiola, tento problém sa tu riešil už neraz...
Najvhodnejším riešením je v tej téme neodpovedať ale dať nováčikovi link,(príp. radu ) kde má svoju otázku smerovať.
Ale skoro vždy sa nájde nejaká dobrá dušička, ktorá sa zľutuje nad nováčikom a odpovie.
Medzitým nováčika aj zopár ľudí uvíta... takže je ťažko rozhodnúť, kde vlastne príspevok patrí...;):)
kero64
02.08.09,18:27
Prosím vás, môže mi niekto vysvetliť, prečo sa nemôžem prihlásiť na Poradu cez IE? Cez Mozillu to ide bez problémov. Ďakujem.
alla66
08.08.09,18:53
Prosím vás, môže mi niekto vysvetliť, prečo sa nemôžem prihlásiť na Poradu cez IE? Cez Mozillu to ide bez problémov. Ďakujem.
Nevysvetlím dôvod, ale už sme dvaja:rolleyes:;)