Marianna01
24.11.09,12:26
zakladám ďalšiu tému - pretože som zistila, že sa začal dátum zobrazovať ináč, ako predtým. Miesto formátu dd.mm.rr máme formát mm.dd.rr.

Pre mňa je tento formát veľmi, veľmi mätúci. Najviac v témach ohľadom rôznych novelizácií a zákonov - neviem sa vyznať, kedy čo bolo novelizované a či tá novelizácia, ktorú hľadám, je tá pravá...

Neviem, ako to vyhovuje vám, mne to dosť prekáža a privítala by som vrátenie pôvodného formátu.

PS - aj zobrazovanie dátumu, od kedy je člen porady sa zmenil z presného dátumu na dátum mesiac-rok... to mi ale nevadí ;)
Halli
24.11.09,11:42
zakladám ďalšiu tému - pretože som zistila, že sa začal dátum zobrazovať ináč, ako predtým. Miesto formátu dd.mm.rr máme formát mm.dd.rr.

Pre mňa je tento formát veľmi, veľmi mätúci. Najviac v témach ohľadom rôznych novelizácií a zákonov - neviem sa vyznať, kedy čo bolo novelizované a či tá novelizácia, ktorú hľadám, je tá pravá...

Neviem, ako to vyhovuje vám, mne to dosť prekáža a privítala by som vrátenie pôvodného formátu.

PS - aj zobrazovanie dátumu, od kedy je člen porady sa zmenil z presného dátumu na dátum mesiac-rok... to mi ale nevadí ;)

aj ja som hľadela ako puk na jeden dátum, že 02.23., že či porada má už 24 mesiacov v roku??...vôbec sa mi to nepáči:(
ZuzanaA
24.11.09,11:51
Presne tak, ja som pozerala na jeden dátum, myslím že to bolo 3.12.2009, že či to už máme december. A potom som zistila, že je to 12.3.2009. :(
Petra Nová
24.11.09,12:05
zakladám ďalšiu tému - pretože som zistila, že sa začal dátum zobrazovať ináč, ako predtým. Miesto formátu dd.mm.rr máme formát mm.dd.rr.
Pre mňa je tento formát veľmi, veľmi mätúci. Najviac v témach ohľadom rôznych novelizácií a zákonov - neviem sa vyznať, kedy čo bolo novelizované a či tá novelizácia, ktorú hľadám, je tá pravá...
Neviem, ako to vyhovuje vám, mne to dosť prekáža a privítala by som vrátenie pôvodného formátu.

PS - aj zobrazovanie dátumu, od kedy je člen porady sa zmenil z presného dátumu na dátum mesiac-rok... to mi ale nevadí ;)

Žeby tú zmenu spôsobil začiatok oslavy týchto výročí??? Ono sa to môže zdať ako vytváranie kultu niektorých nickov.:) Ale prečo nie?!;)
Tamila
24.11.09,12:17
Aj podľa mňa je toto zobrazovanie dátumu veľmi mätúce. Človek sa musí dlhšie zamyslieť, čo je to vlastne za dátum.
michelle84
24.11.09,13:02
Boli sme zvyknuté na klasické zobrazovanie času. Ak sa to zmení, mne to nevadí. Zvykneme si. Len aby bolo povedané, ktorá formuláciu dátumu platí, či DD.MM.RRRR alebo MM.DD.RRRR, aby sme neboli zmätení. Samozrejme som za uvádzanie klasického dátumu, ale ak je zmena potrebná, zvykneme si.
Blankake
24.11.09,13:52
Nechápem, načo je dobrá táto zmena písania dátumu. Na Slovensku sa predsa používajú len dva spôsoby písania dátumu:
vzostupný: deň-mesiac-rok... 24.11.2009
zostupný: rok-mesiac-deň... 2009.11.24

Ale vždy je mesiac uprostred, nie na začiatku. Potom môže dôjsť k nedorozumeniu, čo v zápise napr. 3.12.2009 znamená 3 (deň/mesiac?) a čo 12 (deň/mesiac?).
Lenka*1
24.11.09,13:58
Tiez sa mi to nepaci a som za povodne zobrazovanie. Myli to... samozrejme ked sa nad tym datumom zamyslim, da mi nakoniec zmysel, ale preco to teda komplikovat?
azla
24.11.09,14:19
Ak nie je iný vážny dôvod na zmenu zobrazovania dátumu, myslím si , že pôvodný format bol vhodnejší.
(možno sa iba chybička "vloudila").

Som za pôvodné zobrazovanie dátumu.

Po prečítaní dátumu sa musím zastaviť a prekonvertovať si to.
Stačí už len to, keď stále prepočítavam Eura na koruny. :D:rolleyes:
Richard
24.11.09,18:25
Aha, no to sú mi veci.
Odkedy sa to zmenilo? Od dnes? Robil som nejaké zmeny a ako sa vraví keď niečo funguje tak to treba pokaziť :)

Opravím ;)
Rozalka
24.11.09,18:30
V nicku v témach nie je presný dátum členstva, len mesiac. Aj to by sa dalo opraviť?
Richard
25.11.09,12:03
ok tie dátumy sú opravené

Pri tom členovi to je až také podstatné že ktorý deň sa registroval?
Zoltán Kovács
25.11.09,12:08
ok tie dátumy sú opravené

Pri tom členovi to je až také podstatné že ktorý deň sa registroval?

No ááánnnnooooo... aby sme vedeli oslavovať výročia predsa. :D:D:D
Jara
25.11.09,12:25
Na druhej strane, Zoli keď sa nazbierajú všetci oslavenci za celý mesiac, tak tá žúrka bude jejejéééééj... Tam bude chlastu... :D:D:D
azla
25.11.09,12:29
Jarka, dóóóbre si to vymyslela .....Zoli zaobstára víno a Ty sa zvezieš. :rolleyes::)
Zoltán Kovács
25.11.09,12:32
Na druhej strane, Zoli keď sa nazbierajú všetci oslavenci za celý mesiac, tak tá žúrka bude jejejéééééj... Tam bude chlastu... :D:D:D

No jasnééé. Tak ako naše mini-mikro stretko v Senci cez leto. Pôvodné množstvo osadenstva bolo plánované na 3-4, a nakoniec sa nás tam zišlo asi 35.
Zoltán Kovács
25.11.09,12:32
Jarka, dóóóbre si to vymyslela .....Zoli zaobstára víno a Ty sa zvezieš. :rolleyes::)

:D:D:D

mimotemy Prepáčte, že trošku mrníkujeme túto tému.
Halli
25.11.09,12:41
ok tie dátumy sú opravené




Richard ďakujeme, si nás vystrašil, že to bude na furt :D;) už som myslela , že ti budeme gratulovať k narodeninám 8.13ty :D
Jara
25.11.09,13:19
Jarka, dóóóbre si to vymyslela .....Zoli zaobstára víno a Ty sa zvezieš. :rolleyes::)

Ja zase taká nemsom. Já pridám niečo ostré...:D. Ten nápad som len preto napísala, aby sme netrápili Richarda...
Blankake
25.11.09,16:01
ok tie dátumy sú opravené

Pri tom členovi to je až také podstatné že ktorý deň sa registroval?
Ďakujeme :)
terezamaria
26.11.09,12:33
ok tie dátumy sú opravené

Pri tom členovi to je až také podstatné že ktorý deň sa registroval?

Je s tým problém to vrátiť tiež na pôvodný dátum? Už tu bola pekná gratulácia k výročiu vstupu na Poradu a bolo to milé. Nech sa zachovajú pekné výročia, to aspoň každého poteší.
Richard
26.11.09,12:58
Takto môže byť?