220870
24.11.09,12:34
Poprosím o radu a vaše skúsenosti.Nakupovali ste už niekto na www.fotolab.sk. Máte niekto skúsenosť zlú,dobrú?
janajak
16.12.09,18:22
Služby fotolabu využívam často,zatiaľ som bola spokojná.Využívam hlavne akcie,na ktoré ma fotolab upozorňuje emailom
220870
16.12.09,19:01
Ďakujem za odpoveď.Idem sa nahlásiť na akcie.;)
VierkaDaaaa
11.02.11,11:10
ahoj,
ja som si objednala cez fotopak, lebo som pozerala na cenu... a pri tom co som hladala som nasla lepsiu prave na fotopak.sk
davajte si vsak pozor na tuto webstranku
pretoze:
nedosiel mi ziaden verifikacny email o objednavke
do 3 dni naozaj dosli fotky, ale nie v takom rozmere ako som si objednala... :mad:
Kedze nemam objednavku, neviem to vyreklamovat. Na email o nespravnej zasielke som odpoved nedostala. a pani na telefone sice o zakazke vedela,ale tvrdila ze v objednavke je iny rozmer ako ja pozadujem. Ja som na 100 % presvedcena, ze to tak nie je.. kedze som si hladala najlepsiu cenu a vedela som predbeznu cenu zakazky. Najlepsi gol je, ze od dnes sa menil cennik fotiek a ja mam nauctovane aktualne ceny a nie tie ktore boli aktualne v case objednavky a terminu dodania.
Takze vela zdaru s tymito sluzbami cez internet, radsej sa vratim spat k tym malym zberniam fotiek - tam VZDY dostanem to co ziadam!
betka631
11.02.11,11:58
S Fotopakom nemám skúsenosť, ale cez fotolab objednávam bežne. Mailom mi potvrdia objednávku a tiež ma upozornia, že si môžem vyzdvihnúť fotky v zberni. Ešte sa mi nestalo, že by som platila inú sumu, ako som mala potvrdenú objednávku.
Čo sa týka veľkosti fotiek, tak si treba uvedomiť, že fotolaby poväčšine fotky pozdĺžne orezujú, ak ich neupozorníš, že si to neželáš.
Fotografia o rozmere 10x15 cm ma pomer strán 3:2, ale snímače v digitálnych fotoaparátoch majú pomer strán 4:3. To znamená, že digitálna fotografia je vyššia ako kinofilmová fotografia a jednoducho sa na štandardný fotopapier nevojde. Skús si porovnať vytlačenú fotku s tou v PC.
Ak dáš fotografie vyvolať do fotolabu, kde ti ich neľútostné orežú, tak je dobre si ich doma v niektorom editore a za pomoci kalkulačky orezať.
Andulenka
23.02.11,09:56
Pozor na www.sale4u
Dnes mi prišla faktúra na 77,95 EUR od Online Ivestement Group- za to že som niekedy klikla na www.sale4u.sk-ževraj som tým,že som sa zaregistrovala,dala súhlas na zmluvu na 24 mesiacov-POZOR na nich podvodná firma-sídlo Seychelly-takže ŠOIKa na nich nemá, lebo oni majú iné zákony a Šoika mi nevie pomôcť-hoci sa vie,že sú podvodníci,ešte ma skárali,že som to spravila dobrovoľne.
Je tu niekto s podobnou skúsenosťou,čo mi poradí, ako tú sprostú zmluvu,o ktorej som dodnes nevedela,vypovedať?Poraďte prosím.
dalid
23.02.11,12:38
Myslim, ze tvoj prispevok nijako nesuvisi s Fotolabom. Bolo by lepsie ak by si to tu zmazala a zalozila novu temu s tvojim problemom :)
Anull11
27.07.12,12:18
Fotolab je OK, mam dobru skusenost