Theo
24.11.09,17:16
Nejde mi nastaviť v PC na Nokia PC suite /7/ nastaviť veľkosť okna pri prehrávaní videa z mobilov.Neni tam ani ponúknutá možnosť zmenšiť,alebo zväčšiť obraz.Terajšie možnost-veľmi malý obraz /5x5 cma alebo fuul screan-nedá sa pozerať! Dá sa nastaviť rozmer obrazu vPC suite video playery normálna veľkosť?
mpca
26.11.09,22:09
Namiesto nokiackeho video convertera pouzi iny,,, je ich na vyber tony a dokonca aj free... skus HandBrake (0.9.3)
bobino38
27.11.09,07:27
veď to prehraj v inom prehrávači...načo zrovna v nokiackom???
Stevo5
27.11.09,14:32
Presne tak, stiahni si napríklad toto: http://www.stahuj.centrum.cz/multimedia/multimedialni_prehravace/kmplayer/?g[hledano]=kmplayer%202.9.4.1434&g[oz]=2.9.4.1436&g[up]=Beta

- a nemusíš už inštalovať nič. Pozrieš si tie filmy ktoré si doteraz pozeral v Nokia suite, a aj všetky filmy ktoré máš na disku počítača alebo na CD/DVD, tiež obrázky. Rozmer obrazu videa si nastavíš plynule tak ako rozmer okna vo Windows. Ak klikneš niekam na plochu okna prehrávača otvoria sa ti ďalšie voľby, kde si nastavíš napríklad češtinu pre ľahšie ovládanie.
220870
27.11.09,16:06
Dá sa to tak ako vám radia.Ale pri zväčšení obrazu rátajte s rapídnym zhoršením obrazu.Výsledný efekt pri FUL secren je kockovatá postava s vysokým šumom.To je aj dôvod prečo vám to nokia pc suite nechce povoliť.Povolí len do takého rozlíšenia ako je nastavené snímanie na vašom telefóne.
Theo
27.11.09,17:01
Keby boloriešenie také jednoduché,tak to sem nepíšem.Tych playeorv mám asi 12-ale ani najednom!sa sledovať video nahrané s mojim mobilom.Viem,chyba je v mobile-ide to len v tej nokiackej,ale je to kockaté ako píše 2208.
Stevo5
28.11.09,08:00
Theo - škoda že tie prehrávače nevymenuješ, to že ti to neprehrajú je otázka kodekov. Ak ich nemáš v systéme, neprehrá ti to video ŽIADNY prehrávač. Až na prehrávače ktoré majú kodeky obsiahnuté v svojej inštalácii. Preto som ti vyššie doporučil KM PLayer.
Kockaté to samozrejme bude, nedá sa zväčšiť video určené pre maličkú obrazovku mobilu na veľkosť monitora. Ak by to tak nebolo, zabral by ti jeden film celú pamäť mobilu (neviem či by sa tam zmestil).
Ale myslím že KMPlayer by si s tým tvojím videom poradil (prehrá ho), až na pozeranie pri veľkom zväčšení (o trochu sa bude dať zväčšiť). S pozeraním videa určeného pre mobil na celej obrazovke monitora si neporadí žiadny prehrávač, je to vlastnosť toho videa. Tie štvorčeky tam budú pri veľkom zväčšení vždy.
Theo
28.11.09,15:10
Theo - škoda že tie prehrávače nevymenuješ, to že ti to neprehrajú je otázka kodekov. Ak ich nemáš v systéme, neprehrá ti to video ŽIADNY prehrávač. Až na prehrávače ktoré majú kodeky obsiahnuté v svojej inštalácii. Preto som ti vyššie doporučil KM PLayer.
Kockaté to samozrejme bude, nedá sa zväčšiť video určené pre maličkú obrazovku mobilu na veľkosť monitora. Ak by to tak nebolo, zabral by ti jeden film celú pamäť mobilu (neviem či by sa tam zmestil).
Ale myslím že KMPlayer by si s tým tvojím videom poradil (prehrá ho), až na pozeranie pri veľkom zväčšení (o trochu sa bude dať zväčšiť). S pozeraním videa určeného pre mobil na celej obrazovke monitora si neporadí žiadny prehrávač, je to vlastnosť toho videa. Tie štvorčeky tam budú pri veľkom zväčšení vždy.

Ďakujem ti za pomoc.Player KM mám samozrejme tiež-asi 2. rok.Kodeky sú OK-všetko sa prehráva v poriadku-až na ten do daru z Číny mobil.Asi jednoducho ho zabalím späť a nebudem používať.