wanrouter
24.11.09,18:09
Ahojte, pisal som nedavno clanok na temu jedneho velmi stareho mosta, kde uz su diery na podlahe a hrozi ze spadne. Je to verejne pristupny most pre pesich, nijak nie je oznacene ze je nebezpecny.

Chcel som podat oznamenie na neznameho pachetela z podozrenia na trestny cin vseob. ohrozenia ale policia to odmietla prijat. Ze to bol od nich nespravny krok?
buchač
24.11.09,17:36
Ahojte, pisal som nedavno clanok na temu jedneho velmi stareho mosta, kde uz su diery na podlahe a hrozi ze spadne. Je to verejne pristupny most pre pesich, nijak nie je oznacene ze je nebezpecny.

Chcel som podat oznamenie na neznameho pachetela z podozrenia na trestny cin vseob. ohrozenia ale policia to odmietla prijat. Ze to bol od nich nespravny krok?

Nie , nebol ....nemáš teda pravdu veru , nemáš ....

Most , cesta , komunikácia , chodník ..........nazvi ako len chceš

MÁ vždy

nejakého majiteľa ...a to či súkromného , štátneho , spoločného alebo len jedinca ....

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=spr%C3%A1va+ciest+a+komunik%C3%A1ci%C3%AD&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

Nie je problém zistiť majiteľa / nemal by byť / , len zmeniť potom podnet na uvedeného majiteľa komunikácie / mostu / a je to ....;)
wanrouter
24.11.09,17:40
Nie , nebol ....nemáš teda pravdu veru , nemáš ....

Most , cesta , komunikácia , chodník ..........nazvi ako len chceš

MÁ vždy

nejakého majiteľa ...a to či súkromného , štátneho , spoločného alebo len jedinca ....

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=spr%C3%A1va+ciest+a+komunik%C3%A1ci%C3%AD&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

Nie je problém zistiť majiteľa / nemal by byť / , len zmeniť potom podnet na uvedeného majiteľa komunikácie / mostu / a je to ....;)

No dobre a ked najdem majitela tak co? ked sa to neda podat ako vseob. ohrozenie ? Ak sa tam niekto prepadne a zabije bude to co, nestastna nahoda?
buchač
24.11.09,17:59
Chcel som podat oznamenie na neznameho pachetela z podozrenia na trestny cin vseob. ohrozenia ale policia to odmietla prijat.

Sa nehádam , ale v tejto vete vidím zádrhel ..

- na neznámeho páchatela z podozrenia na trestný čin všeob. ohrozenia

- na známeho páchatela z podozrenia na trestný čin všeob. ohrozenia

Myslím si , že v tomto je teda podstatný rozdiel ...

No a keď sa nedá na tento čin , tak si nájdi nejaký konkrétnejší , iný ....

A keď už , tak daj rovno na príslušnú prokuratúru a máš pokoj ...:rolleyes:
wanrouter
24.11.09,18:10
Sa nehádam , ale v tejto vete vidím zádrhel ..

- na neznámeho páchatela z podozrenia na trestný čin všeob. ohrozenia

- na známeho páchatela z podozrenia na trestný čin všeob. ohrozenia

Myslím si , že v tomto je teda podstatný rozdiel ...

No a keď sa nedá na tento čin , tak si nájdi nejaký konkrétnejší , iný ....

A keď už , tak daj rovno na príslušnú prokuratúru a máš pokoj ...:rolleyes:

No podla mna policii to moze byt jedno aky pachatel, ked si ho mozu konanim zistit ... len ja neviem kto je majitel, preto na neznameho. Neviem este pod co by to mohlo spadat, ale odbili ma s tym vseob. ohrozenim :(( ale ja si myslim ze to aj tak bude ono. Nevadi, zajtra sa skusim poradit s kamaratom pravnikom, ci by sa to nejako nedalo dotiahnut. Dost mi na tej veci zalezi.
Chobot
24.11.09,21:54
No podla mna policii to moze byt jedno aky pachatel, ked si ho mozu konanim zistit ... len ja neviem kto je majitel, preto na neznameho. Neviem este pod co by to mohlo spadat, ale odbili ma s tym vseob. ohrozenim :(( ale ja si myslim ze to aj tak bude ono. Nevadi, zajtra sa skusim poradit s kamaratom pravnikom, ci by sa to nejako nedalo dotiahnut. Dost mi na tej veci zalezi.

Skús sa ešte spýtať na miestnom stavebnom úrade, čo by sa s tým dalo spraviť. Možno oni vyzvú majiteľa, aby dal stavbu do poriadku.