mares
24.11.09,21:46
Prosím môžete mi poradiť? Klient /JÚ/ si urobil výber z BÚ podnikateľského na súkromný účet /zaúčt. ako VNZD osobná spotreba ?/ A zo súkr. účtu urobil prevod na podnik.ú. Aký príjem zaúčt. A aby to nebolo málo , v Poľsku si zaplatil plat.kartou z bank.podnik.ú. oblek a košeľu/ zaúčt.som to ako VNZD- osobná spotreba- správne?
Som z toho vedľa. Pri platbe plat.kartou prišiel výpis z BÚ výdaj ,ale klient stratil doklad.AKo účtovať výdaj? Pomôžte mi,lebo už nemám naňho nervy. ďakujem.
Zoltán Kovács
24.11.09,20:51
Prosím môžete mi poradiť? Klient /JÚ/ si urobil výber z BÚ podnikateľského na súkromný účet /zaúčt. ako VNZD osobná spotreba ?/Správne A zo súkr. účtu urobil prevod na podnik.ú. Aký príjem zaúčt. Ako osobný vklad, dotácia. A aby to nebolo málo , v Poľsku si zaplatil plat.kartou z bank.podnik.ú. oblek a košeľu/ zaúčt.som to ako VNZD- osobná spotreba- správne? Áno VNZD - osobná spotreba
Som z toho vedľa. Pri platbe plat.kartou prišiel výpis z BÚ výdaj ,ale klient stratil doklad.AKo účtovať výdaj? Ak nemá doklad tak jedine VNZD. Pomôžte mi,lebo už nemám naňho nervy. ďakujem.


v citáte...
mares
25.11.09,07:30
Odpoveď som si prečítala dnes ráno, vrele díky a hoci vonku prší až sa mi zdá ,že vonku svieti slniečko. Ď a k u j e m ....