olivova
24.11.09,21:04
Dobrý den,
už nevím na koho se obrátit. Jsem z České republiky, ale pomáhám zpracovávat mzdy a vše související pro jednu společnost ze Slovenské republiky. Chtěla jsem se zeptat jaké všechny povinnosti má zaměstnavatel vůči státu jako takovému. Jaké hlášení, výkazy a další potvrzení musí zaměstnavatel dělat v průběhu roku. Nikdo mi není schopen poradit a tak se obracím na vás, věřím že mi poradíte.

Děkuji moc Lucka
hanelie
25.11.09,06:39
mesačne:
1. výkazy do SP
2. výkazy do ZP
kvartálne : prehľady zrazenej a odvedenej dane - DÚ
ročne :
ročné zučtovanie dane / to je pre zamestnanca
hlásenie o vyučtovaní dane - DÚ
ďalej to závisí od počtu zamestnancov - /napr povinnosť zamestnávať ZŤP - s tým súvisiace hlásenia úpsvar/
podrobnosti o každej zložke pomocou vyhľadávača:)
zanetka68
25.11.09,08:39
V prípade prijatia alebo odchodu zamestnanca z firmy prihlásiť a odhlásiť zamestnanca zo SP a ZP. Pri dočasnej práceneschopnosti od 11.dňa poslať PN a podklady na výpočet PN do SP a nahlásiť zmenu do ZP. Toho je viac, záleží od situácie.
olivova
25.11.09,10:20
Ahojky, takže neexistuje nějaký přesný seznam, kde je stanoveno co všechno musí zaměstnavatel dělat. Máme asi cca 150 zaměstnanců, takže toho asi bude víc než když je to malá firma do 20 zaměstnanců, co???

Jinak díky za informace, pomohlo mi to docela dost, teď aspoň vím co všechno mám hledat, aby nebyl problém.
zanetka68
25.11.09,10:32
Jinak firma s 150 zaměstnanci musí posílat výkazy do SP a ZP elektronicky. Více se dozvíš na stránkách pojišťoven.