asadi
24.11.09,21:21
Dobry den,
tymto by som chcel poprosit skusenejsich poradakov o vzor Zapisnice valneho zhromazdenia sro, na ktorom sa udeju nasledovne zmeny :
1. Zmena spolocnikov - zo sucanych 2 na 1 uplne noveho
2. Zmena konatelov - zo sucasnych 2 na 1 uplne noveho
3. Zmena zakladneho imania - zo sucasných 2x 100 000,-SK na 1x ...XXX€

Zaroven sa chcem opytat, ci je vobec mozne toto vsetko urobit na 1 valnom zhromazdeni, 1 Zapisnicou.
Ak ano, budem velmi vdacny za predlohu takejto Zapisnice + ak mi date aj strucny navod ako postupovat dalej na ORSR, poplatky, kolky a pod.
Dakujem.
Economic
25.11.09,05:59
Dobry den,
tymto by som chcel poprosit skusenejsich poradakov o vzor Zapisnice valneho zhromazdenia sro, na ktorom sa udeju nasledovne zmeny :
1. Zmena spolocnikov - zo sucanych 2 na 1 uplne noveho
2. Zmena konatelov - zo sucasnych 2 na 1 uplne noveho
3. Zmena zakladneho imania - zo sucasných 2x 100 000,-SK na 1x ...XXX€

Zaroven sa chcem opytat, ci je vobec mozne toto vsetko urobit na 1 valnom zhromazdeni, 1 Zapisnicou.
Ak ano, budem velmi vdacny za predlohu takejto Zapisnice + ak mi date aj strucny navod ako postupovat dalej na ORSR, poplatky, kolky a pod.
Dakujem.

Samozrejme sa to všetko dá urobiť jedným návrhom na zápis zmien do OR.
No okrem Zápisnice sú to ďalšie veľmi dôležité dokumenty, Zmluva o prevode obchodného podielu so všetkými potrebnými náležitosťami, vyhotovenie úplného znenia SZ a pod. Ak s tým nemáš žiadne skúsenosti, tak sa čudujem, že chceš takto zariskovať. A hlavne v súčasnej dobe sa dá ušetriť aj na súdnom poplatku 50 % a mať aj všetky potrebné prílohy dobre urobené.
Economic
25.11.09,06:01
Dobry den,
tymto by som chcel poprosit skusenejsich poradakov o vzor Zapisnice valneho zhromazdenia sro, na ktorom sa udeju nasledovne zmeny :
1. Zmena spolocnikov - zo sucanych 2 na 1 uplne noveho
2. Zmena konatelov - zo sucasnych 2 na 1 uplne noveho
3. Zmena zakladneho imania - zo sucasných 2x 100 000,-SK na 1x ...XXX€

Zaroven sa chcem opytat, ci je vobec mozne toto vsetko urobit na 1 valnom zhromazdeni, 1 Zapisnicou.
Ak ano, budem velmi vdacny za predlohu takejto Zapisnice + ak mi date aj strucny navod ako postupovat dalej na ORSR, poplatky, kolky a pod.
Dakujem.

A zabudla som dodať, povinnosť ohlásiť následne zmenu konateľa na živnostenskom a všetky zmeny na DÚ. To k tomu patrí.