michalesco
25.11.09,04:00
Zdravím vospolok,

poraďte mi, prosím. Potreboval by som pripraviť zmenu vo vlastníckej štruktúre SRO - jediný zakladateľ a 100% spoločník predáva polovičný podiel inej osobe. Zároveň ma ešte čaká premena menovitej hodnoty základného imania na EUR. Je možné tieto dve zmeny urobiť naraz? Ak áno, ako je potrebné postupovať?

Keďže prevod podielu nie je až taký tlačivý problém ako euro, nebolo by vhodné (a možno aj rovnako drahé) počkať s takouto zmenou na budúci rok?

Ďakujem za vašu pomoc!
Economic
25.11.09,05:47
Zdravím vospolok,

poraďte mi, prosím. Potreboval by som pripraviť zmenu vo vlastníckej štruktúre SRO - jediný zakladateľ a 100% spoločník predáva polovičný podiel inej osobe. Zároveň ma ešte čaká premena menovitej hodnoty základného imania na EUR. Je možné tieto dve zmeny urobiť naraz? Ak áno, ako je potrebné postupovať?

Keďže prevod podielu nie je až taký tlačivý problém ako euro, nebolo by vhodné (a možno aj rovnako drahé) počkať s takouto zmenou na budúci rok?

Ďakujem za vašu pomoc!


Všetko sa dá naraz, a dokonca aj 50 % na súdnom poplatku ušetriť.
Urobiť rozhodnutie jediného spoločníka, zmluvu o prevode OP so všetkými náležitosťami, Vyhlásenie konateľa, úplné znenie.....Viac v SS v prípade záujmu
zalobaba
25.11.09,08:08
Zdravím vospolok,

poraďte mi, prosím. Potreboval by som pripraviť zmenu vo vlastníckej štruktúre SRO - jediný zakladateľ a 100% spoločník predáva polovičný podiel inej osobe. Zároveň ma ešte čaká premena menovitej hodnoty základného imania na EUR. Je možné tieto dve zmeny urobiť naraz? Ak áno, ako je potrebné postupovať?

Keďže prevod podielu nie je až taký tlačivý problém ako euro, nebolo by vhodné (a možno aj rovnako drahé) počkať s takouto zmenou na budúci rok?

Ďakujem za vašu pomoc!


Všetko je možné zapísať jedným podaním, kľudne aj tento rok.