Dobrakam
25.11.09,09:13
Ahojte! Prosim Vás,o pomoc radu!Namontovali sme do celého vchodu,(prizemie, poschodia) senzorove osvetlenie kanlux. No po dvoch dnoch senzory zacali strajkovat. Zacali v kuse svietit prepne v nich a namiesto toho aby senzor vypol tak svieti,odniesol som uz dva kusy na reklamaciu,tato chyba sa objavila uz u 5 tich senzoroch.Skusil som vymenit ziarovky za 25wat.vo svetle boli 60wat.Nevedel by mi niekto poradit. Som v zufalej situacii.Ja som ľudí presvedčil aby sme do senzorov šli no a teraz nefunguju tak ako by mali.

Dakujem vopred za Vaše názory.
Halli
25.11.09,08:23
Ahojte! Prosim Vás,o pomoc radu!Namontovali sme do celého vchodu,(prizemie, poschodia) senzorove osvetlenie kanlux. No po dvoch dnoch senzory zacali strajkovat. Zacali v kuse svietit prepne v nich a namiesto toho aby senzor vypol tak svieti,odniesol som uz dva kusy na reklamaciu,tato chyba sa objavila uz u 5 tich senzoroch.Skusil som vymenit ziarovky za 25wat.vo svetle boli 60wat.Nevedel by mi niekto poradit. Som v zufalej situacii.Ja som ľudí presvedčil aby sme do senzorov šli no a teraz nefunguju tak ako by mali.

Dakujem vopred za Vaše názory.

No to mi je ľúto,že to nefunguje, ja problémy s tým nemám, ale prečo sa neobrátiš na toho, kto ti to montoval? Však ste mu zaplatili, záruka je kde?Alebo ste si to robili svojpomocne:rolleyes:? Toto už nerob, možno si ušetril, ale teraz sa ti to vráti aj s úrokmi...A ty výjdeš tak ako je to bežné u našich vlastníkov-"pre dobrotu na žebrotu". No to si už asi zitil, nechcem ťa viac znechucovať, ale ak sú zlé treba ich reklamovať buď u predajcu, alebo u dodavateľa.Čo ti vlastne povedali, keď si ich tam zaniesol? Neviem čo je to za značku, ale niekedy sa šetriť nevypláca.
Chobot
25.11.09,08:28
Ahojte! Prosim Vás,o pomoc radu!Namontovali sme do celého vchodu,(prizemie, poschodia) senzorove osvetlenie kanlux. No po dvoch dnoch senzory zacali strajkovat. Zacali v kuse svietit prepne v nich a namiesto toho aby senzor vypol tak svieti,odniesol som uz dva kusy na reklamaciu,tato chyba sa objavila uz u 5 tich senzoroch.Skusil som vymenit ziarovky za 25wat.vo svetle boli 60wat.Nevedel by mi niekto poradit. Som v zufalej situacii.Ja som ľudí presvedčil aby sme do senzorov šli no a teraz nefunguju tak ako by mali.

Dakujem vopred za Vaše názory.

A ako sa k reklamácii vyjadril dodávateľ? Uznal reklamáciu?

Ktoré z týchto čidiel máte?:

http://www.kanlux.sk/?cls=spresenttrees&strid=2800
Dobrakam
25.11.09,08:31
Ano chcel som ušetriť (svojpomocne)montoval mi to kamarat,no a najhoršie je že mi teraz nevie poradiť a neviem či je chyba v sezoroch, v zapojeni alebo v čom. 2 dni senzory šli v pohode a po dvoch dňoch začali štrajkovat. Zaregistroval som skoro u 5-tich tu istu chybu- senzor zasvieti preblikne fotobunka a svieti zase.
Halli
25.11.09,08:37
Ano chcel som ušetriť (svojpomocne)montoval mi to kamarat,no a najhoršie je že mi teraz nevie poradiť a neviem či je chyba v sezoroch, v zapojeni alebo v čom. 2 dni senzory šli v pohode a po dvoch dňoch začali štrajkovat. Zaregistroval som skoro u 5-tich tu istu chybu- senzor zasvieti preblikne fotobunka a svieti zase.

Ja mám senzorové osvetlenie so zabudovaným čidlom, na jednom paneláku mám aj čidlá mimo, ale fungujú už dva roky, na toto musíš nájsť asi dobrého elektrikára.Popýtam sa.
Dobrakam
25.11.09,08:52
Uznal zatial dve reklamacie,ani jedno z tychto senzorou to nieje.Na bločku je Senzor stropny 360 biela IP 20. PANLUX
SL2501/B
Dobrakam
25.11.09,09:12
PANLUX
SL2501/B
Dobrakam
25.11.09,09:13
Ospravedlňujem sa je to:
PANLUX
SL2501/B
ERMIPA
27.11.09,11:59
Prevdepodobe máš senzory nomontované blízko svietidiel, vtedy to zvykne blbnúť