comodo
25.11.09,14:05
Ľudkovia , máte uz niekto toto, alebo podobné trápidlo ?

www.insportline.sk/1593/posilnovac-brusnych-svalov-ab-perfect (http://www.insportline.sk/1593/posilnovac-brusnych-svalov-ab-perfect)

Rád by som poznal názor niekoho , kto už prišiel na to že je to nanič , skôr než to kúpim.:D Ale ten PC nás fakt ničí .
buchač
25.11.09,14:23
Ľudkovia , máte uz niekto toto, alebo podobné trápidlo ?

www.insportline.sk/1593/posilnovac-brusnych-svalov-ab-perfect (http://www.insportline.sk/1593/posilnovac-brusnych-svalov-ab-perfect)

Rád by som poznal názor niekoho , kto už prišiel na to že je to nanič , skôr než to kúpim.:D Ale ten PC nás fakt ničí .

Veď kúp a daj referencie ....;)

Ušetríš aspoň euríky nám ....:rolleyes:
comodo
25.11.09,15:57
No veslovaci trenazer mam. aj ked ani poriadne plavat neviem :D , ale na jednom mieste je to nuda , ziadna voda , ziadne slnko , ziadne baby :---.
Nastasie som ho nekupoval , ale mam ho v opatere. Bolia z toho krize. Mozno u mna vyhra zvedavost.
bettylou
25.11.09,16:37
Počula som aj názor každý prístroj omrzí,. čo tak násť si kamaráta/tku a chodiť do fitka alebo do lesa a vzájomne sa podporovať a povzbudzovať.
Prípadne stiahnuť z youtube krátke videiká na posilňovanie ABS (8min ABS - do vyhľadávača, nahodí viacero). Dajú sa obmieňať.
účtovník 007
25.11.09,16:46
mimotemyNo mne sa páči:D Na odkladanie oblečenia ako stvorený;)
Heni
25.11.09,17:11
niektoré typy majú aj na nohy takú "záperu" alebo čo, že si tam oprieš priehlavky a nešmýkajú sa nohy po zemi pri cvičení... mne by sa viac pozdával taký prístroj...;)
alla66
25.11.09,17:22
Ľudkovia , máte uz niekto toto, alebo podobné trápidlo ?

www.insportline.sk/1593/posilnovac-brusnych-svalov-ab-perfect (http://www.insportline.sk/1593/posilnovac-brusnych-svalov-ab-perfect)

Rád by som poznal názor niekoho , kto už prišiel na to že je to nanič , skôr než to kúpim.:D Ale ten PC nás fakt ničí .
škoda peňazí,:rolleyes: ak nemáš vôľu schudnúť sám od seba, žiadne pomôcky a prípravky na schudnutie ti nepomôžumimotemy. . uviaž si mladú babu na krk a môžeš posilňovať každý deň:);)
comodo
25.11.09,17:43
škoda peňazí,:rolleyes: ak nemáš vôľu schudnúť

vsak ja mam volu , teraz som pre tel. novinach vesloval :D , ale pri vstupe s p. Tomanovou som ho takmer zlomil :confused:
jozka56
25.11.09,17:55
vsak ja mam volu , teraz som pre tel. novinach vesloval :D , ale pri vstupe s p. Tomanovou som ho takmer zlomil :confused:
Nekukaj na Tomanovú, ale vesluj. Čo neurobíš pre svoje zdravie:---:D
wegamizi
25.11.09,19:59
Ľudkovia , máte uz niekto toto, alebo podobné trápidlo ?

www.insportline.sk/1593/posilnovac-brusnych-svalov-ab-perfect (http://www.insportline.sk/1593/posilnovac-brusnych-svalov-ab-perfect)

Rád by som poznal názor niekoho , kto už prišiel na to že je to nanič , skôr než to kúpim.:D Ale ten PC nás fakt ničí .
Ja som si tento zazrak kupila, nie je to spatne. Mame doma posilnovnu, kde mame lavicku na brusaky ale z nej ma bolia krize. Ale z tohoto zazraku, na ktory sa pytas, nic ma neboli.
Manzel tvrdi, ze uz mam na bruchu tehlicky:D. Ale ako to mysli, to ti veru nepoviem, lebo to ani sama nechcem vediet.;)
Ale teraz vazne, pohyb nie je spatny, ci je to na stroji, alebo len tak. Len diéta:eek: zmeni brusko podla tvojich predstav.
beba13
26.11.09,11:31
No my sme tiež už mali doma kadečo z tých posilovacích pomôcok ale časom omrzeli tak sme sa ich pomaličky pozbavovali, no bicykel zostal slúži ako vešiak na oblečenie, takisto aj rebrík je ako stvorený na veci, asi bude výhodnejšie chodiť napr. do posilovne, tá ked omrzí jednoducho tam prestaneš chodiť a budeš to mať lacnejšie.
jojom
26.11.09,11:43
Ľudkovia , máte uz niekto toto, alebo podobné trápidlo ?

www.insportline.sk/1593/posilnovac-brusnych-svalov-ab-perfect (http://www.insportline.sk/1593/posilnovac-brusnych-svalov-ab-perfect)

Rád by som poznal názor niekoho , kto už prišiel na to že je to nanič , skôr než to kúpim.:D Ale ten PC nás fakt ničí .

Takáto a podobné stroje sú nanič, nevyhadzuj peniaze, prilepím fotky čo používam doma.
mareko
26.11.09,18:12
Takáto a podobné stroje sú nanič, nevyhadzuj peniaze, prilepím fotky čo používam doma.
mimotemy A to budú fotky, ktoré môžeš prilepiť až po 22. hodine a ešte k tomu s hviezdičkou * ? :cool:
jojom
26.11.09,19:40
Nie nebudú to fotky ako sa stým cvičím (ešte by som mal dáku fanynku :D ).
Takže:
1. Na chrbát a brucho používam hrazdu ( tú som si vyrobil viď foto.), netreba sa na nej dvíhať stačí sa zavesiť a trochu zdvihnúť nohy pokrčené v kolenách ( v prípade zosilnenia svalov môžeme nohy vystreté) raz doľava raz do stredu raz doprava.
2. Koliesko som kúpil v Baumaxe ale dá sa kúpiť hocikde. Použitie: kľaknúť na kolená ( pod kolená dať vankúšik alebo niečo mäkšie. Pomaly púšťame koliesko dopredu zo začiatku stačí ca 30 -50 cm. Časom až do vystretia tela. Zase môžeme ísť doľava doprava rovno.
3. Bradielka slúžia na zosilnenie rúk a hornej časti prsných svalov. Môžu sa robiť na šírku pliec naširoko ruky otáčať rôznym smerom.
4. Tie dve doštičky sú na použitie pod kreslo keďže tam ináč nevopchám nohy. Pod zadok deku a ide sa na brušáky. Rovno doprava doľava.
5. Lopta to už je taká vec naviac. Ale dá sa dobre aj s ňou skombinovať cvičenie, dobre natiahne chrbátik.
To je len taký jednoduchý návod na cvičenie doma. Stačí vám polhodka denne, alebo aspoň 4 x týždenne. Prípadne ak budete chcieť môžem ešte narobiť nejaké foto ako sa dá doma cvičiť.
Cvičte podľa pocitu ale vždy o trošku viac ( 1,2,3 cviky viac) ako sa zdá že už nevládzete. Toto náradie ma celé stálo cca 700 Sk. Nezavadia lebo ho viem vždy skryť do skrine, keď ma omrzí na pár dní nikomu nezavadzia ani nemrzí že som vyhodil moc peňazí.
Ak by niekto mal záujem aj niečo viac strečing, cviky na posilovanie ( z návodom natočím niečo na tréningoch ) tak asi cez s.s.
Ozaj a ten stroj má moja svokra dom už pár mesiacov a núkali mi ho HAHAHA.