sukromnydetektiv
25.11.09,18:20
Prajem Vam prijemny vecer..Riesim teraz jeden pripad, kde sa to dost zamotalo, preto by som Vas poprosil o pomoc pri odpovedi na jednu otazku..niekde sa zacal nejaky dohodnuty zapas predavat..a jeden to predaval druhemu, ten zas dalsiemu atd.. zaujima ma zaco moze byt sudeny clovek, ktory tie zapasy kupoval a predaval dalej, ale priamo ich neovplyvnoval ani nedohadoval..proste clovek na nizsom stupienku retazca..nechce sa mi hladat v zakonoch, vlastne momentalne nato nemam vobec cas..vopred dik

a este chcem podotknut, ze nie vsetky zapasy vysli, teda je dovodne podozrenie, ze sa len predavali vymyslene zapasy ktore asi ani vobec neboli dohodnute
sukromnydetektiv
25.11.09,17:41
poradi teda niekto??
Chobot
25.11.09,18:45
Prajem Vam prijemny vecer..Riesim teraz jeden pripad, kde sa to dost zamotalo, preto by som Vas poprosil o pomoc pri odpovedi na jednu otazku..niekde sa zacal nejaky dohodnuty zapas predavat..a jeden to predaval druhemu, ten zas dalsiemu atd.. zaujima ma zaco moze byt sudeny clovek, ktory tie zapasy kupoval a predaval dalej, ale priamo ich neovplyvnoval ani nedohadoval..proste clovek na nizsom stupienku retazca..nechce sa mi hladat v zakonoch, vlastne momentalne nato nemam vobec cas..vopred dik

a este chcem podotknut, ze nie vsetky zapasy vysli, teda je dovodne podozrenie, ze sa len predavali vymyslene zapasy ktore asi ani vobec neboli dohodnute

Takže my máme spraviť prácu za teba....:rolleyes: Kvalifikovať trestný čin, hoci nevieme, o čo konkrétne ide.

Ako môžeš predať "dohodnutý zápas"? Tomuto nechápem. Pochopil by som, keby niekto podplatil rozhodcu alebo brankára, ale predať zápas?
sukromnydetektiv
25.11.09,20:19
predat zapas kvoli [podavaniu v stavkovych kancelariach..priklad..hra muzstvo A s B a viem ze zapas skonci remizou,, nemam vela na podanie tak predam dopredu dohodnuty vysledok niekomu inemu ktory si to poda za velke peniaze..asi o ten skutok sa mi jedna
Stanislav 1975
25.11.09,20:25
predat zapas kvoli [podavaniu v stavkovych kancelariach..priklad..hra muzstvo A s B a viem ze zapas skonci remizou,, nemam vela na podanie tak predam dopredu dohodnuty vysledok niekomu inemu ktory si to poda za velke peniaze..asi o ten skutok sa mi jedna

Toto je celé nejaké zvláštné-keby som vedel že určitý zápas skončí tak alebo onak-tak zoženiem na to 400 tisíc eur,ale zasa ešte k tomu treba pripočítať províziu pre športovca,najlepšie sa ovplyvňuje indiv.šport napr. tenis,hmhm-ale to sa nedá takto robiť bez peňazí- to majú pod palcom veľké stávkarské mafie, napr. z Ruska a pod.-ty to bez peňazí ani nemáš ako ovplyvniť...a ďalšia vec-je tam riziko straty života-totiž ak "vybavíš" nejaký zápas a on neskončí ako "má",tak už ludia,čo tam napchali veľké miliony ťa na pokoji nenechajú-radšej preč ruky od tohto...
sukromnydetektiv
25.11.09,20:36
s tym suhlasim..mne sa ale jedna o aky trestny cin tam ide..riesim jednemu klientovi takuto zalezitost kde ho obvinili zo zavazneho trestneho cinu formou spolupachatelstva a maju mu naparit dost slusny trest
wagner
25.11.09,21:09
s tym suhlasim..mne sa ale jedna o aky trestny cin tam ide..riesim jednemu klientovi takuto zalezitost kde ho obvinili zo zavazneho trestneho cinu formou spolupachatelstva a maju mu naparit dost slusny trest
Tak Ty riešiš klienta a my Ti máme hľadať § v zákonoch. Nezdá sa Ti to trochu praštené?
Chobot
26.11.09,08:56
Tak Ty riešiš klienta a my Ti máme hľadať § v zákonoch. Nezdá sa Ti to trochu praštené?

Veď to som písal aj v 3. príspevku...
Chobot
26.11.09,09:00
s tym suhlasim..mne sa ale jedna o aky trestny cin tam ide..riesim jednemu klientovi takuto zalezitost kde ho obvinili zo zavazneho trestneho cinu formou spolupachatelstva a maju mu naparit dost slusny trest

Veď keď ho už obvinili, tak musí vedieť, na základe akého trestného činu! TO on vôbec nevie, z čoho ho obvinili?

Najskôr pôjde o podvod (§ 221), či organizovaný podvod, teda závažnejší spôsob konania.
Danila
26.11.09,09:09
s tym suhlasim..mne sa ale jedna o aky trestny cin tam ide..riesim jednemu klientovi takuto zalezitost kde ho obvinili zo zavazneho trestneho cinu formou spolupachatelstva a maju mu naparit dost slusny trestV inej téme ponúkaš svoje služby na vymáhanie peňazí. Vraj diskrétne.:eek: Ty si odborník, alebo holohlavý dobrodruh? Skús mi odpovedať.;)
sukromnydetektiv
26.11.09,14:10
ja viem z coho je obvineny..len mi na tom par veci nesedi..on na tom v podstate prerobil, a este ma aj problem..o.k. uz som si s tym medzitym poradil..DANILA - skus riesit samu seba..a k tomu vymahaniu- preco by to mal byt niekto holohlavy??ani len nemas ponatia akym sposobom tie peniaze viem vytiahnut a uz tu nepriamo naznacujes ze som nejaky mafian..a aj keby zas sa vratim k tomu preco ma riesis..chcel som radu, chobot mi napisal jeho nazor a predstav si, ze typek ma na krku ine paragrafy..preto lebo mi nesedeli som sem hodil otazku a mam pocit ze aspon 2 z nich bude musiet sudca zrusit- ale toto sem tu uz nepatri..CHOBOT dik potreboval som to cislo $ a nemal som cas to hladat..
Danila
27.11.09,08:08
ja viem z coho je obvineny..len mi na tom par veci nesedi..on na tom v podstate prerobil, a este ma aj problem..o.k. uz som si s tym medzitym poradil..DANILA - skus riesit samu seba..a k tomu vymahaniu- preco by to mal byt niekto holohlavy??ani len nemas ponatia akym sposobom tie peniaze viem vytiahnut a uz tu nepriamo naznacujes ze som nejaky mafian..a aj keby zas sa vratim k tomu preco ma riesis..chcel som radu, chobot mi napisal jeho nazor a predstav si, ze typek ma na krku ine paragrafy..preto lebo mi nesedeli som sem hodil otazku a mam pocit ze aspon 2 z nich bude musiet sudca zrusit- ale toto sem tu uz nepatri..CHOBOT dik potreboval som to cislo $ a nemal som cas to hladat..Ty máš právo pýtať sa, aj ja mám právo pýtať sa. Ja Ťa neriešim. Ja Ťa mám na háku. Len som pozorne čítala Tvoje príspevky.;)
Stanislav 1975
27.11.09,08:22
Ty máš právo pýtať sa, aj ja mám právo pýtať sa. Ja Ťa neriešim. Ja Ťa mám na háku. Len som pozorne čítala Tvoje príspevky.;)

Dani, no neviem,ale na háku asi ťažko,veľmi ťažko...:D
Danila
28.11.09,08:14
Dani, no neviem,ale na háku asi ťažko,veľmi ťažko...:D....he,he, požičala som si.....:);)