romanx
25.11.09,18:58
Dobrý deň, prosím o radu...
Zamestnávateľ mi nevypláca prémie s oddôvodnením, že ide o nenárokovateľnú zložku mzdy. V pracovnej zmluve však mám vyplatenie tejto zložky podmienené citujem:"...celkovú výšku pohyblivých zložiek ku základnej mzde stanoví zamestnávateľ na základe plnenia pracovných úloh z pohľadu kvality práce, presnosti nakládky a vykládky, osobnej pracovnej disciplíny a aktivity pracovníka"/pracujem ako skladník/. Ak som splnil všetky tieto podmienky, mám nárok na vyplatenie tejto zložky mzdy? Alebo všetko skutočne závisí len od dobrej vôle môjho zamestnávateľa...
Ďakujem:confused:
mzdarka renca
25.11.09,18:06
Dobrý deň, prosím o radu...
Zamestnávateľ mi nevypláca prémie s oddôvodnením, že ide o nenárokovateľnú zložku mzdy. V pracovnej zmluve však mám vyplatenie tejto zložky podmienené citujem:"...celkovú výšku pohyblivých zložiek ku základnej mzde stanoví zamestnávateľ na základe plnenia pracovných úloh z pohľadu kvality práce, presnosti nakládky a vykládky, osobnej pracovnej disciplíny a aktivity pracovníka"/pracujem ako skladník/. Ak som splnil všetky tieto podmienky, mám nárok na vyplatenie tejto zložky mzdy? Alebo všetko skutočne závisí len od dobrej vôle môjho zamestnávateľa...
Ďakujem:confused:

Bohužial, pohyblivé zložky mzdy sú nenarokovateľné, ak sa rozhodne zamestnávateľ na ne siahnuť. Nepýtal si sa na dôvod, prečo ti prestal vyplácať prémie?
romanx
26.11.09,17:09
Dakujem za reakciu... jeho odpoved bola, ze mi predsa vyplaca trinasty a strnasty plat... kedze tieto platy mi podla podnikoveho pravnika na zaklade mojej pracovnej zmluvy patria, nemoze mi na ne siahnut a tak sa snazi usetrit na premiach...