Angibabuska
25.11.09,18:53
Dobry!

Neviete nahodou dobru firmu na bezpecnostne dvere v Kosiciach? Mate skusenosti alebo dajake rady?

Ktora firma je dobra a cenovo velmi nenarocna?

Diky!
arizona
25.11.09,18:03
Angibabuska
27.11.09,12:31
Na ktorej firemnej webovej stranke si videl, ze firma hodnoti svoju pracu negativne? Ked nevies z vlastnej skusenosti, ze ktore firmy su dobre, tak tvoj prispevok je zbytocny.
arizona
27.11.09,12:37
Na ktorej firemnej webovej stranke si videl, ze firma hodnoti svoju pracu negativne? Ked nevies z vlastnej skusenosti, ze ktore firmy su dobre, tak tvoj prispevok je zbytocny.

...to je dosť nevďačné :mad::eek:
Niekto si dá námahu, aby Ti vyhľadal linky, kde by si našla poznatky a skúsenosti iných ľudí a ty namiesto poďakovania ohodnotíš príspevok ako zbytočný? :eek::(

V budúcnosti si dám pozor, aby som nemárnila čas a nesnažila sa ti pomôcť...:rolleyes:
Angibabuska
27.11.09,13:40
Ano bol to zbytocny prispevok, lebo na google viem aj ja vyhladat odkazy, ale skusenosti s firmami tam tazko najdes, lebo asi na to sluzi toto forum.
Chobot
27.11.09,13:54
Ano bol to zbytocny prispevok, lebo na google viem aj ja vyhladat odkazy, ale skusenosti s firmami tam tazko najdes, lebo asi na to sluzi toto forum.

A čítala si vôbec tie diskusie, na ktoré ťa odkázala arizona??? Asi nie, lebo by si videla, že to nie sú firemné stránky, ale iné diskusné témy tu na porade, kde už ľudia napísali svoje skúsenosti s bezpečnostnými dverami. A to si predsa chcela vidieť. Alebo čakáš, že tí istí ľudia napíšu ešte raz kvôli tebe svoje názory aj v tejto téme?

To tvoja téma je zbytočná, pretože o bezpečnostných dverách existujú na porade už viaceré témy, ale ty si si nedala tú námahu pozrieť si nejaké staršie alebo pokračovať v niektorej z nich. Ľahšie bolo zadať novú tému, že? Podľa dátumu registrácie vidím, že nie si úplne nováčik, tak by si už mala mať trochu prehľad o porade...
Angibabuska
27.11.09,16:24
Ano, tie temy som presla viackrat (aj pred otvorenim tejto). Jednoducho potrebujem viac. Napr. o firme decormat (decormat.sk) som nenasla ani slovo..
buchač
27.11.09,18:02
Ano, tie temy som presla viackrat (aj pred otvorenim tejto). Jednoducho potrebujem viac. Napr. o firme decormat (decormat.sk) som nenasla ani slovo..

:D:D:D:D:D:D:D:D:D


Čo jááááá všetko potrebujem .....;)


Staré vojenské :

Vojak sa stará , vojak mááááááá......:rolleyes:

ŽE SI TY NENAŠLA ......TVOJ PROBLÉM , najprv sa nauč hľadať , gogoľa používať .....a potom si pi..u otváraj ....

http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=decormat&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

Výsledky 1 - 10 z približne 29 400 pre decormat. (0,08 sekúnd)
...len 29 400 výsledkov ...kua , len tak málo ????????
http://www.decormat.pl/
Angibabuska
29.11.09,20:05
Na porade nie je nic o decormate nie na googli. Aj pred tym som napisala, ze na googli je vsetko mozne len nie skusenosti ludi, firemne stranky tam najdes kopu ale pre nazory musis ist na rozne fora. A kvoli tomu som postla, ze potrebujem skusenosti aj s inymi firmami ako ADLO/Sherlock atd. Takze gratulujem k ovladaniu vyhladaca google na sikovnej urovni, ale to aj 5 rocne decko spravi...
buchač
29.11.09,20:36
Na porade nie je nic o decormate nie na googli. Aj pred tym som napisala, ze na googli je vsetko mozne len nie skusenosti ludi, firemne stranky tam najdes kopu ale pre nazory musis ist na rozne fora. A kvoli tomu som postla, ze potrebujem skusenosti aj s inymi firmami ako ADLO/Sherlock atd. Takze gratulujem k ovladaniu vyhladaca google na sikovnej urovni, ale to aj 5 rocne decko spravi...
Veď Ti nikto nebráni , aby si svojmu partnerovi dala urobiť ....


Proszę o wysłanie oferty

decormat@pobox.sk

Proszę , neproszę .....tiľko nik newysłal ofertu ?????

decormat@pobox.sk

Bogo togo smortotego .....pša krev ch .....

Poprípade zavolaj ...alebo postli ....:rolleyes:

Decormat Co., Ltd.
2092/8 Soi Thawee Wattana, Chan Rd., Yan Nawa, Bangkok, 10120; Thailand
Bangkok
Tel66.0-2285-5522
Fax66.0-2285-5522

;)
ottoke28
30.11.09,18:02
jednoznacne si najprv precitaj aj o podvodoch s dverami a zisti si policajny atest a povolenie policie na montaz aby neboli oci pre plac....
cholagogum
07.05.10,10:05
Vazeni, ste v pohode? Otazka bola na dvere decordom a pytam sa teda uz aj ja, mate s nimi niekto realne skusenosti??? U nas v pp je ich predajna, za dobru, velmi dobru cenu ponukaju dvere s montazou... alebo ruky prec?
Laco-monter
07.05.10,10:42
jednoznacne si najprv precitaj aj o podvodoch s dverami a zisti si policajny atest a povolenie policie na montaz aby neboli oci pre plac....

Čo tu miešaš policiu ?

Slovenská republika je demokratický a právny štát.

Nie je to policajný štát.

Ty na všetko sa potrebuješ pýtať polície ???
koporcova
20.05.10,16:39
Dobry den, posielam Vam kontakt na firmu ktora ponuka bezpecnostne dvere ....... Vrelo ich odporucam. Mozete si precitat co som tu ja nasla a dost mi to pomohlo ked som si dvere kupovala
koporcova
20.05.10,16:43
Totot som dnes citala na stranke ... Pomohlo mi to dost pri vybere.
Pozor na falošné bezpečnostné dvere „made in...“
30.04.2010

Nenechajte sa zlákať podozrivo nízkou cenou. Pozor! – rôznymi predajcami označené „bezpečnostné dvere“ ešte nemusia byť skutočne odolné proti vlámaniu. Ako zistiť, či bezpečnostné dvere sú odolné proti vlámaniu?

Pri výbere a kúpe bezpečnostných dverí by sme mali byť veľmi pozorní a nenechať sa zlákať len výhodnou cenou. Kupujeme výrobok, ktorý nás má zabezpečiť najmä proti vlámaniu. POZOR označenie výrobku ako bezpečnostné dvere nemusí znamenať, že dvere sú v skutočnosti odolné proti vlámaniu, táto ich vlastnosť podlieha skúšaniu a testovaniu v akreditovaných skúšobniach.

Ako zistiť, či bezpečnostné dvere sú odolné proti vlámaniu? Žiadajte si predloženie certifikátu zhody vydaného autorizovanou osobou (t.j. oprávnenou skúšobňou). Certifikát musí obsahovať minimálne nasledovné údaje: označenie certifikačného orgánu, evidenčné číslo certifikátu, označenie výrobcu, názov výrobku a jeho stručnú charakteristiku, uvedenie bezpečnostnej triedy podľa normy ENV 1627, pečiatka a podpis certifikačného orgánu, platnosť vydania a platnosť dokumentu. Seriózny predajca Vám ho poskytne v slovenskom, resp. českom jazyku, pokiaľ testovanie prebehlo v zahraničí, poskytne Vám ho v danom jazyku s overeným prekladom. Neuspokojte sa s predložením certifikátu v jazyku, ktorému nerozumiete.

Nenechajte sa nachytať na iné „osvedčenia" či cudzojazyčné „doklady". Pri bezpečnostných dverách, ktoré boli skúšané podľa tejto platnej európskej normy ENV 1627 si môžete byť istí, že dvere boli skúšané profesionálnymi skúšobnými komisármi, ktorí vopred poznali ich skladbu a možné „slabé miesta", miesta najčastejšie napádané vlamačmi. Práve tieto miesta boli testované a preverované na rôzne statické a dynamické zaťaženie a tiež na pokusy o ručné vlámanie.

Certifikované bezpečnostné protipožiarne dvere ...sú odolné voči vlámaniu, pretože prešli náročným procesom skúšania a certifikácie.
Chobot
21.05.10,08:17
Dobry den, posielam Vam kontakt na firmu ktora ponuka bezpecnostne dvere ....... Vrelo ich odporucam. Mozete si precitat co som tu ja nasla a dost mi to pomohlo ked som si dvere kupovala

Kontakt na túto známu firmu (resp. jej zmluvného partnera) si môže nájsť každý na internete. Nie je treba robiť im reklamu, najmä ak sa na to nikto nepýtal.
koporcova
02.06.10,15:44
Dobry den, doporucujem aj ja SHERLOCK dvere. Mam ich uz 6 rokov a bez problemu. Stale su peknucke a riadne funkcne.
Maju vsetky certifikaty co maju bezpecnostne dvere mat. Na trhu sa teraz ponukaju rozne dvere akoze bezpecnostne.
Ked som sa zabuchla, bez problemu som ich mala za 15 minut pri dverach. Kamaratka ma od Adla a stazovala sa na servis. Telefon nik nebral a ona stala na ulici.
koporcova
02.06.10,15:54
Sama som hladala na nete ked som ich vyberala bezpecnostne dvere. Snazim sa pomoct.
arizona
02.06.10,16:11
Dobry den, doporucujem aj ja SHERLOCK dvere. Mam ich uz 6 rokov a bez problemu. Stale su peknucke a riadne funkcne.
Maju vsetky certifikaty co maju bezpecnostne dvere mat. Na trhu sa teraz ponukaju rozne dvere akoze bezpecnostne.
Ked som sa zabuchla, bez problemu som ich mala za 15 minut pri dverach. Kamaratka ma od Adla a stazovala sa na servis. Telefon nik nebral a ona stala na ulici.
koporcová, si robíš srandy, alebo skúšaš trpezlivosť admina a moderátorov?

Behom chvíľky zaspamovať Poradu 13-timi reklamami?

To už dosť trápne!!!:rolleyes::mad:
arizona
02.06.10,16:22
Sama som hladala na nete ked som ich vyberala bezpecnostne dvere. Snazim sa pomoct.
žeby náhodička ? :eek::---:cool::cool:

http://foaf.sk/ludia/575732
willma
02.06.10,19:04
žeby náhodička ? :eek::---:cool::cool:

http://foaf.sk/ludia/575732
ale prosím ťa nebuď taká podozrievavá;), ale tiež si myslím, že trefa do ideálneho stredu terča.
koporcova
03.06.10,14:40
Trefa do neznama. Snazila som sa zapojit, ale ako citam celkom sa tu nudite. Nemame nic spolocne. Som bohuzial len zakaznicka, ale dakujem za info. Musim zistit co to nie je moja rodina :o)
Laco-monter
04.06.10,06:21
Dobry!

Neviete nahodou dobru firmu na bezpecnostne dvere v Kosiciach? Mate skusenosti alebo dajake rady?

Ktora firma je dobra a cenovo velmi nenarocna?

Diky!

V Košicoch ? Bezpečnostné dzvere ?

Ta neznace ??? Ta GUZMA , ta ne ?

Ta to najľepšejše dzvere, jaké ľem možu buc !

Aj u našim vhodze namontovali, na jeden raz takoj 3 kusy, a ľudze sú spokojné.
buchač
04.06.10,18:14
V Košicoch ? Bezpečnostné dzvere ?

Ta neznace ??? Ta GUZMA , ta ne ?

Ta to najľepšejše dzvere, jaké ľem možu buc !

Aj u našim vhodze namontovali, na jeden raz takoj 3 kusy, a ľudze sú spokojné.

Bratu , ta Ty ch.. , znaš ?
Jááááj , chas mrokar , dilino gááádžo ...:---

Kedz neznaš , ta nehutor ...:confused:

V Košicoch ňe každý hutori , to ľen tote gadžove jak Ty , co še zdriľaľi z garadičoch a včul neznaju , jak nazad trafic ku svojemu valovu ...tam het Sucha-Driečna , na rusnaky ...:rolleyes:

No što Ty budu ličiti , flašky čerkotaty bde bitka ...;):cool:
Halli
04.06.10,18:26
Ta co vy tu hutorice, aj tak najlepše vráta mám ja :D na kancelárni, chto sce????pošľem vizitku:D

Juri ja sa z teba pos.....:D......koj nebude kurše na nedzelu, nebudze ani na pondzelek :D
Indeed
03.06.12,04:35
Trochu rozptýlenia v tento víkendový deň....
kacena304
27.11.12,09:58
čítala som tu všetky vaše príspevky a musím povedať,že ja som si objednala dvere vo firme oceľove dvere s.r.o. www.ocelovedvere.sk. Dvere som kúpila v KE. Cena dverí je 399 € s tým ,že všetko som už mala v cene čo sa týka zárubne, prahu , kovania , demontáže, montáže dokonca mi aj odviezli staré dvere so zárubňou.
Dvere si neviem vynachváliť mám ich už 2 roky, nezarosujú sa, nefúka mi cez dvere a ani nepočujem susedov. Fakt ak chcete kúpiť bezpečnostné dvere tak tieto nestoja veľa ako sherlock a adlo a sú výborné. Firma má len jedinú chybu , že tieto dvere montujú iba na východnom slovensku, ale dá sa dohodnúť aj bez montáže.
bettylou
27.11.12,10:55
xixi
Matej Čabi Čabala
09.03.13,22:13
Zdravim. Chcem sa opýtať či ste naďalej so svojimi dverami spokojná a či sú podľa vás vhodné aj ako vonkajšie vchodové dvere, alebo len do bytu v bloku. Ďakujem
kacena304
11.03.13,07:38
ano som s nimi stale spokojna a myslim si ze su vhodne aj do rodinneho domu
andrej-22
03.06.13,09:59
​Pozrite si toto viedo ako vyzerajú lacné dvere, ale pozerajte do koncahttp://www.mojevideo.sk/video/c17b/test_bezpecnostne_dvere.html
andrej-22
03.06.13,10:00
A takto vyzeraju kvalitne bezpecnostne dvere http://www.mojevideo.sk/video/f8b5/policia_vs_dvere.html