janka.jana1
26.11.09,08:01
Prosim vas mam taku vec.

Prieniesla mi zamestnankyna, doklad ze "Zmluva o starobnom dôchodkovom sporeni". Teda asi si spori na dôchodok.

Chcem sa ale opytat, aka povinnost z tohto vyplyva mne???

Priznam sa, som totalny zaciatocnik, a tieto "piliere" ma nikdy velmi neazujimali ani v osobnom zivote, tak by som vas aj chcela poprosit o strucnu charakteristiku, resp. vysvetlenie o co v tychto jednotlivych pilieroch ide, co znamenaju, a ake povinnosti z nich vyplyvaju zamestnavatelovi.

Samozrejme, mam v plane si to podrobne nastudovat, ale moj prechod do pozicie mzdovej uctovnicky bol trosku rychly, tak riesim to aj tymto sposobom, ze sa rychlo opytam vas odbornikov.

Dakujem.
Ančika
26.11.09,08:20
I. pilier je zákonné starobné poistenie, ktoré sa odvádza do sociálnej poisťovne, a to zamestnanec 4% z VZ a zamestnávateľ 14% z VZ.
II. pilier je dobrovoľné starobné poistenie v dôchodkovej poisťovni (to, čo ti predložil zamestnnec). Ty len oznámiš SP (SW by to mal zabezpečiť prostredníctvom mesačného výkazu), že zamestnec je aj v II. pilieri. SP potom rozdelí tých 4 a 14%. To už teba nemusí zaujímať.
III. pilier je doplnkové dôchodkové sporenie v doplnkovej dôchodkovej poisťovni (DDS), ktoré si uzatvorí zamestnanec. Ten tam potom prispieva dohdnutou čiastkou zo svojej HM. Ak uzatvorí zamestnávteľ zmluvu s touto DDS, tak môže prispievať zamestnancovi tiež určitou dohodnutou čiastkou. Suma do výšky 3 % z HM, ktorou prispieva zamestnávateľ zamestnancom na DDS je daňovo uznaný náklad, ale na druhej strane sa započítava do daňového základu zamestnanca pre výpočet dane zo závislej činnosti. Pri ročnom zúčtovaní dane si ale môže zamestnanec z daňového základu odpočítať svoj ročný príspevok do DDS, ale maximálne 398,33 € (predtým 12000 Sk).
Paula
26.11.09,08:48
Prípadný príspevok zamestnávateľa podlieha aj odvodu do zdr. poisťovne.
Nutricia
26.11.09,09:39
I. pilier je zákonné starobné poistenie, ktoré sa odvádza do sociálnej poisťovne, a to zamestnanec 4% z VZ a zamestnávateľ 14% z VZ.
II. pilier je dobrovoľné starobné poistenie v dôchodkovej poisťovni (to, čo ti predložil zamestnnec). Ty len oznámiš SP (SW by to mal zabezpečiť prostredníctvom mesačného výkazu), že zamestnec je aj v II. pilieri. SP potom rozdelí tých 4 a 14%. To už teba nemusí zaujímať.
III. pilier je doplnkové dôchodkové sporenie v doplnkovej dôchodkovej poisťovni (DDS), ktoré si uzatvorí zamestnanec. Ten tam potom prispieva dohdnutou čiastkou zo svojej HM. Ak uzatvorí zamestnávteľ zmluvu s touto DDS, tak môže prispievať zamestnancovi tiež určitou dohodnutou čiastkou. Suma do výšky 3 % z HM, ktorou prispieva zamestnávateľ zamestnancom na DDS je daňovo uznaný náklad, ale na druhej strane sa započítava do daňového základu zamestnanca pre výpočet dane zo závislej činnosti. Pri ročnom zúčtovaní dane si ale môže zamestnanec z
daňového základu odpočítať svoj ročný príspevok do DDS, ale maximálne 398,33 € (predtým 12000 Sk).
§19 zákona o dani z príjmov
) príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie, ktoré platí zamestnávateľ za zamestnancov podľa osobitného predpisu;35) tieto príspevky je možné uznať najviac do výšky 6 % zo zúčtovanej mzdy a náhrady mzdy zamestnanca, ktorý je účastníkom tohto sporenia,
katka50
26.11.09,10:05
I. pilier je zákonné starobné poistenie, ktoré sa odvádza do sociálnej poisťovne, a to zamestnanec 4% z VZ a zamestnávateľ 14% z VZ.
II. pilier je dobrovoľné starobné poistenie v dôchodkovej poisťovni (to, čo ti predložil zamestnnec). Ty len oznámiš SP (SW by to mal zabezpečiť prostredníctvom mesačného výkazu), že zamestnec je aj v II. pilieri. SP potom rozdelí tých 4 a 14%. To už teba nemusí zaujímať.
III. pilier je doplnkové dôchodkové sporenie v doplnkovej dôchodkovej poisťovni (DDS), ktoré si uzatvorí zamestnanec. Ten tam potom prispieva dohdnutou čiastkou zo svojej HM. Ak uzatvorí zamestnávteľ zmluvu s touto DDS, tak môže prispievať zamestnancovi tiež určitou dohodnutou čiastkou. Suma do výšky 3 % z HM, ktorou prispieva zamestnávateľ zamestnancom na DDS je daňovo uznaný náklad, ale na druhej strane sa započítava do daňového základu zamestnanca pre výpočet dane zo závislej činnosti. Pri ročnom zúčtovaní dane si ale môže zamestnanec z daňového základu odpočítať svoj ročný príspevok do DDS, ale maximálne 398,33 € (predtým 12000 Sk).
Ja len opravím, že príspevok zamestávateľa je daňovo uznaný náklad do výšky 6 % z HM.
Zákon 595/2003 § 19 ods. 3 písme. l
l) príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie, ktoré platí zamestnávateľ za zamestnancov podľa osobitného predpisu;35) tieto príspevky je možné uznať najviac do výšky 6 % zo zúčtovanej mzdy a náhrady mzdy zamestnanca, ktorý je účastníkom tohto sporenia,
suklova
03.03.10,14:44
Musím nahlásiť zamestnávateľovi, že som v 2.pilieri? Alebo to sociálna poisťovňa rozdelí na 2 časti?
willma
03.03.10,16:21
nie len nahlásiť ale aj predložiť zmluvu zamestnávateľovi. Ten potom rieši ďalšie.
Jankaaa
03.03.10,16:51
A to ja ako zamestnávateľ čo mám s tou zmluvou robiť, veď odvody si už delí sociálna poisťovňa. Veď pokiaľ viem, tak ja ako zamestnávateľ nikde nič nenahlasujem. Alebo sa mýlim?