tengi
26.11.09,09:32
Myslíte, že je dobré dať na web cenník, alebo to má opačný efekt.

Toto máne na stránke zatiaľ namiesto cenníka:

Podľa výskumov je pre zákazníka cena až na piatom mieste pre rozhodnutie o kúpu produktu, či služby. Áno, je to tak, ale prvým dôvodom na rozhodnutie klienta je dôvera, akú si firma vybudovala k zákazníkovi.

Ak sa zaujímate o našu službu, radi Vám zašleme cenník, ale najprv by sme sa dozvedeli, čo je pre Vás dôležité. Ako napríklad koľko ľudí chcete osloviť, v akej lokalite a či Vašim klientom ponúknete zľavu.

Od týchto a iných aspektov sa líši cena. My ponúkame rovnakú zľavu, akú Vy ponúknete svojim klientom. To je naša firemná politika. Taktiež sa držíme zásady, že tento projekt a všetky naše služby majú pomáhať podnikateľom. Takže nečakajte žiadne prevratne precenené služby.

Nám je dávno známe, že je jednoduchšie nájsť viac spokojných klientov, ak dáme nízku cenu a nie ak nájdeme jedného, ktorého finančne zruinujeme. Takto to síce na našom trhu funguje, ale je asi ľahkou otázkou, či sa takýto klient k Vám vráti.

Našim cieľom je si vybudovať obchodný vzťah založený na vzájomnej spokojnosti (angl. win-win).
-------------------------------------------------------------------------

Ďakujem za názory :)
Have nice day ..
m.hladka
26.11.09,08:42
Určite áno.
Nakoniec sa ľudia vždy spýtajú na cenu a to rozhodne.
Lenka*1
26.11.09,08:52
urcite, pre mna je to dolezita informacia... pokial sa nejedna o stovky EUR, pri rozhodovani uprednostnim firmu, pri ktorej mam dostupne vsetky info a nemusim zdlhavo kontaktovat a ziadat o cenniky ci cenove ponuky. ludia byvaju lenivi ;)
dragan.michal
26.11.09,09:15
podla toho co predavas
arizona
26.11.09,09:18
Aj ja som za.
Je otravujúce pre zákazníka vypisovať žiadosti o cenníky, ktoré niekedy prídu po pár dňoch.
Keď niekto nemá cenníky uvedené, vždy mi je to trochu podozrivé a vidím za tým špekuláciu.
gypsynka
26.11.09,09:23
Ja keď nevidím ceny, ani sa tou stránkou nezaoberám.
jajko50
26.11.09,09:26
Myslíte, že je dobré dať na web cenník, alebo to má opačný efekt.

Toto máne na stránke zatiaľ namiesto cenníka:

Podľa výskumov je pre zákazníka cena až na piatom mieste pre rozhodnutie o kúpu produktu, či služby. Áno, je to tak, ale prvým dôvodom na rozhodnutie klienta je dôvera, akú si firma vybudovala k zákazníkovi.

Ak sa zaujímate o našu službu, radi Vám zašleme cenník, ale najprv by sme sa dozvedeli, čo je pre Vás dôležité. Ako napríklad koľko ľudí chcete osloviť, v akej lokalite a či Vašim klientom ponúknete zľavu.

Od týchto a iných aspektov sa líši cena. My ponúkame rovnakú zľavu, akú Vy ponúknete svojim klientom. To je naša firemná politika. Taktiež sa držíme zásady, že tento projekt a všetky naše služby majú pomáhať podnikateľom. Takže nečakajte žiadne prevratne precenené služby.

Nám je dávno známe, že je jednoduchšie nájsť viac spokojných klientov, ak dáme nízku cenu a nie ak nájdeme jedného, ktorého finančne zruinujeme. Takto to síce na našom trhu funguje, ale je asi ľahkou otázkou, či sa takýto klient k Vám vráti.

Našim cieľom je si vybudovať obchodný vzťah založený na vzájomnej spokojnosti (angl. win-win).
-------------------------------------------------------------------------

Ďakujem za názory :)
Have nice day ..

no ak sa plne stotožňuješ s podmienkami, ktoré si uviedol, tak potom jasné, že cenník na net nedávaj.

vyznačenému textu mám rozumieť, že ty dáš odberateľovy rovnakú zľavu ako on dá ďalej svojmu odberateľovi - lenže čo potom konečný predajca - kde naberie zisk?? ak takéto podmienky by platili v reťazi dajme tomu štyroch stupňou dodávateľov a odberateľov, tak ten posledný to kúpi za facku?? Sú to len moje úvahy , ber to s rezervou - nechcel som kritizovať, len som konštatoval.
tengi
26.11.09,12:58
jedná sa o reklamnú službu, presnejšie reklama na pokladničných blokoch.

Podmienkou našeho partnera (Tesco) je, že náš klient bude mať len zľavu...
Marianna01
26.11.09,13:03
ja som ochotná ešte akceptovať cenníky, keď sa zaregistrujem. Zásadne sa však neregistrujem cez web, takže nie je to vždy to správne. Ak máte zákazníkov, ktorí k vám chodia osobne, nie je problém registráciu urobiť na mieste predaja. Ak sa však jedná o internetový obchod, resp. služby cez internet, potom by som ceny uvítala priamo na webe.