fr.luk
26.11.09,11:05
Zdravím vás, chcel by som vás poprosiť o radu. V rámci firmy prebehla foto súťaž. Najkrajšie fotografie sme dali zarámovať a vyvesili na steny chodieb pre škrášľovanie našich priestorov. Je podľa vás náklad za úpravu a zarámovanie foto daňovým nákladom? Ďakujem za váš názor
betka
27.11.09,19:39
Ak sú kvety dańovým výdavkom, teda výdavkom na dosiah. zabezpečenie a udržanie príjmov, potom by mohli by i fotografie.

- detto sa tu popísalo o akváriach....

Však skrášlené priestory prilákajú klientov, ak by som opravila stenu vo firme, kde mi opadla omietka a dala by som si ju opraviť a namaľovala to farbou zo zlata, čo by stálo napr. 50 tis. € bol by to náklad. Farba ako farba - porovnateľné materiály :rolleyes:;) Tu by sa nad týmto nikto nezamyslel.... (možno)

Ak si ja dám foto za 200 € možno by sa nad tým niekto zamyslel, ale treba obhájiť, že to slúži na zabezpečenie príjmu.

A slúži??? Samozrejme, načo by sa to robilo, cítime sa takto i my klienti príjemne a dokonca strávime príjemný čas obzeraním nejakých fotiek, kým čakáme na chodbe, kým vybavíte klienta.

No, ni??? Strávitelné a obhájiteľné