migo88
26.11.09,14:25
Zdravim chcel by som sa informovat ci je mozne otvorit zivnost k 1.12. a zrusit k 31.12 uz som podnikal zivnost som zrusil asi pred pol rokom. A nebude problem ak by som nahodou nevykazal ziadne prijmy? vdaka za radu
Danila
26.11.09,13:33
Zdravim chcel by som sa informovat ci je mozne otvorit zivnost k 1.12. a zrusit k 31.12 uz som podnikal zivnost som zrusil asi pred pol rokom. A nebude problem ak by som nahodou nevykazal ziadne prijmy? vdaka za raduNedám Ti radu, ale sa Ťa opýtam niečo. Tú živnosť si chceš zabaliť, previazať mašličkou a dať pod stromček ako darček?
Alebo?......:)
mysimis
26.11.09,13:35
Zdravim chcel by som sa informovat ci je mozne otvorit zivnost k 1.12. a zrusit k 31.12 uz som podnikal zivnost som zrusil asi pred pol rokom. A nebude problem ak by som nahodou nevykazal ziadne prijmy? vdaka za radu

Ak si živnosť otvoríš na 1 mesiac ako to uvádzaš nezabudni, že aj keď nebudeš vykazovať príjem budeš musieť za uvedený mesiac zaplatiť odvody do zdravotnej poisťovne.
migo88
26.11.09,16:50
nie nechcem si ju dat pod stromcek len sa chystam zarobit viac penazi a bez zivnosti by to velmi neslo ak to ma vobec ist preto som spominal ak by neboli prijmy, no ale po tomto datume uz bude pre mna zivnost zbytocna pretoze uz v tejto oblasti robit nebudem. Samozrejme to mi je jasne, ze odvody budem musiet odviest.