matusco
26.11.09,16:05
Co sa mi stalo:

Mam bezny ucet v Tatrabanke a tiez Mbank. Po dobu siestich mesiacov mi prostrednictvo trvaleho prikazu odchadza z TB do MB urcita suma. Posledny mesiac je to presne 1000 SKK = cca 33 EUR. Uvedeny trvaly prikaz bol ukonceny poslednou splatkou v juni 2009. Potialto je to OK.

Vcera 25.11.2009 mi bez mojho vedomia odisla z uctu TB suma 33 EUR. Suma bola pripisana na moj ucet v MB, pricom aj suma aj popis presne sedia na poslednu transakciu z predchadzajuceho trvaleho prikazu.

Dnes 26.11.2009 mi peniaze realne nabehli na ucet v MB a ja som zase nabehol do TB, kde mi uznali a spisali so mnou reklamaciu na uskutocnenu platbu. Platbu na zaklade neexistujuceho trvaleho prikazu. Do reklamacie som uviedol aj ziadost o vratenie penazi na ucet TB spat.

Co ma zaujima:

V MB som si okamzite "vybielil" :-) ucet. Tzn., ze vsetky disponibilne prostriedky som previedol na EMAX sporiaci ucet a na beznom ucet nemam nic (cca 1,50 EUR).
Co bude teraz nasledovat? Ako TB dostane spat neopravnene zaslanu ciastku z uctu v MB, kde nie je dostatocna suma? Neviete mi povedat, kolko dni podla zakona ma TB na vybavenie reklamacie?

P.S. Do banky som prisiel tiez s tym, ze idem rusit jeden z 2 beznych uctov, ktore som tam doteraz mal. Toto bola posledna kvapka, ked som sa rozhodol ze pockam na vysledok reklamacie a zrusim oba ucty.
m.hladka
26.11.09,15:22
Treba nahlásiť do TB, že si si tie peniaze už vrátil sám.
Prečo si reklamoval, keď si si potom sám vyriešil probém?
matusco
26.11.09,19:34
Pracovnikovi pri prepazke som rovno povedal, ze som vlastnikom cieloveho uctu a ze som rad, ze som v konecnom dosledku o peniaze neprisiel. Dany pracovnik spisal reklamaciu, do ktorej uviedol, ze "...ziadam o presetrenie, preco...", ja som vsak pred podpisom doplnil vetu, ze ziadam o spatne vratenie penazi na povodny ucet.

Islo a ide mi o princip. Jedna sa o svojvolne nakladanie z mojimi peniazmi. Nabuduce pojde o vyssiu sumu zaslanu na iny ucet, ktoreho vlastnikom nebudem ja a potom co?
Chobot
26.11.09,21:09
Pracovnikovi pri prepazke som rovno povedal, ze som vlastnikom cieloveho uctu a ze som rad, ze som v konecnom dosledku o peniaze neprisiel. Dany pracovnik spisal reklamaciu, do ktorej uviedol, ze "...ziadam o presetrenie, preco...", ja som vsak pred podpisom doplnil vetu, ze ziadam o spatne vratenie penazi na povodny ucet.

Islo a ide mi o princip. Jedna sa o svojvolne nakladanie z mojimi peniazmi. Nabuduce pojde o vyssiu sumu zaslanu na iny ucet, ktoreho vlastnikom nebudem ja a potom co?

Ak by chybou banky bola zaslaná platba na cudzí účet, tak tie peniaze ti vrátia a od majiteľa toho účtu to budú vymáhať.

Takže teraz ti vrátia na účet tvoje peniaze, ale z mBanky ich od teba budú vymáhať, lebo išlo o tvoj neoprávnený majetkový prospech. Ale máš pravdu, že bez tvojho príkazu by nemali prevádzať peniaze z tvojho účtu. Ale to banky vedia a takéto chyby naprávajú.
bepo
27.11.09,20:18
Co ma zaujima:

V MB som si okamzite "vybielil" :-) ucet. Tzn., ze vsetky disponibilne prostriedky som previedol na EMAX sporiaci ucet a na beznom ucet nemam nic (cca 1,50 EUR).
Co bude teraz nasledovat? Ako TB dostane spat neopravnene zaslanu ciastku z uctu v MB, kde nie je dostatocna suma? Neviete mi povedat, kolko dni podla zakona ma TB na vybavenie reklamacie?
Ak to v TB uznajú ako chybu banky tak ti stiahnu peniaze z mbanku a je tvoj problém že tam nebudeš mať dostatočné krytie- dostaneš sa do debetu a zaplatíš sankčný úrok.
lorelei
27.11.09,21:15
No po mojich skusenostiach s TB moze taka reklamacia trvat aj cca 2 roky, pocas ktorych sa len nabaluje mnozstvo novych reklamacii a nie su schopni poriesit to. Doteraz sa este nestalo, ze by "stihli" poslat nejake vyrozumenie do 30 dni, ako to aj ma byt. A sami su prekvapeni, ze to nestihaju, a na tlaciavach to maju hrubym vyznacene, ze vybavuju do 30 dni. Staci? Utkajte z TB cim skor, lebo ked som mala tu cest byt este aj na centrale a videla som, kto vsetko sa tam pohybuje a ako, v pracovnom "nasadeni", tak som bola zhrozena. NIkdy viac TB. A to sme este stale neporiesili ani, zasa nestihli dat vyrozumenie,, ale uz ideme s nimi na sud, lebo ozaj stacilo.
vieroslava
28.11.09,08:18
Tiež mám s TB zlú skúsenosť z tohoto týždňa, keď mi pracovník pri prepážke preposlal peniaze na zlý účet, našťastie tiež môj, ale iný než na ktorý som chcela ja. Osobne do banky chodievam málo, všetko robím cez internetbanking, ale sú situácie, ako keď ruší človek účet, že tam musí prísť osobne. Mám pocit, že kvalita pracovníkov pri prepážkach je stále nižšia. V podstate vždy, keď tam človek príde osobne, sa mu snažia natlačiť nejaký produkt, o ktorý osobne nikdy nemám záujem. Už dlhšie uvažujem o zmene banky a myslím, že teraz, keď TB ešte aj zvýšila poplatky za vedenie účtu, dozrel čas na zmenu.
makiki
15.12.09,10:58
nechcem zakladat novu temu tak pisem takto sem :)
mam kreditnu kartu v TB visa /650e/
mam nezmyselnu pozicku od postovej banky 1000e a za sebou uz 5 splatok je to pozicka ktoru som si ani nemal brat kedze to bola mladicka chyba co uz :(
potreboval by som dalsiu kreditnu kartu moze byt aj v inej banke
plat mam 650e mesacne aky uverovy ramec by som este mohol ziskat ?
dakujem
pavol54
15.12.09,14:48
tatrabanka vás kľudne okradne a nenájdete pravdu ani na najvyššom súde mne na základe falošného dokumentu poslali preč 115000,.Sk a najvyšší súd im ešte dal za pravdu veď je to predsa banka takže z tatrabanky rýchlo preč