Tanicka
06.09.05,09:22
Ahojte :D

rada by som vyskúšala squash :D Má tu niekto skúsenosti ? Páčilo sa vám ? Kde sa vám páčilo :D
A nevie náhodou niekto, kde sa na dlhých dieloch dá cvičiť, ale nie vo fitnesku, ale normálne v skupine ?

Ďakujem :)
Sany
06.09.05,07:28
Tanicka, na Dlhých Dieloch je pri Ludovej banke A-Fit - rôzny aerobik, step....Čo sa týka squashu, je to super, ale treba hrať pravidelne, lebo po prvom hraní som sa cítila ako po boji. Tam ťa bolí každý každučký sval tak, že som sa nemohla pohnúť. Fakt, okrem hlavy úplne všetko. Najmä ruky a zadok...
Tanicka
06.09.05,07:43
Tanicka, na Dlhých Dieloch je pri Ludovej banke A-Fit - rôzny aerobik, step....Čo sa týka squashu, je to super, ale treba hrať pravidelne, lebo po prvom hraní som sa cítila ako po boji. Tam ťa bolí každý každučký sval tak, že som sa nemohla pohnúť. Fakt, okrem hlavy úplne všetko. Najmä ruky a zadok...
Veľmi pekne ďakujem Sany :D ja už strašne dlho sa snažím dopátrať nejakej posilkdy na dlhých dieloch a nič :D naozaj ďakujem :D
no ten squash ma strašne láka :) a hrávaš ešte vlastne ?
Tanicka
06.09.05,07:48
Ešte sa spýtam - myslíš toto ?
http://www.afit.sk/
Sany
06.09.05,08:13
Ja neviem, toto je o Miletičovej, ja som bola na DD, tam je síce len jedna telocvičňa a solárko, ale už som tam dlhšie nebola, lebo to nie je práve môj koníček. Ja som bola na tom step-aerobiku, ten by ma bavil, ale ja mám problémy so srdcom (vysoký tlak a rýchly tep) a nezvládala som to. Ale skús tam kuknúť. Inak, ten squash je super, moje dcéry ma občas vytiahnu a hráme to tri na striedačku dve hodiny - to ma až tak nevyčerpá, ale aj tak som potom bronťák, dá to riadne zabrať. Ale teraz sa chystám chodiť pravidelne každý pondelok so švagrinkou, lebo to je asi jediný náročný pohyb, ktorý som ochotná vykonať a precvičíš si pri tom fakt komplet svalstvo...Inak, zase nie som až taká lenivá, ale cvičenie z duše nenávidím. Moje športy sú iba lyžovanie v zime ( to milujem ), plávanie v mori a občas bicykel ( najradšej ale aj s posedením pri cigánskej ako odmena). Toť aký som ja športovec.
skodar
04.05.15,07:35
ak by sa ti chcelo zahrat si skusobne, mam dve rakety - miesto Emet pri stadione SKP / blizko kupaliska Rosnicka
lujza.j
04.05.15,07:44
Obcas kuk....na aku staru temu reagujes...:)
skodar
04.05.15,07:49
nechcel som otvarat novu temu ked tu je :)
lujza.j
04.05.15,07:51
Ahaa:)poviem mojemu decku....
skodar
04.05.15,11:17
dalsia moznost co viem je v RETRO