Prima73
27.11.09,08:18
Zdravim, hladam dobry a nie velmi drahy prazdninovy jazykovy kurz - anglictina, min.4 tyzdnovy pre 17 rocne dieta, do rodiny, krajina nerozhoduje. Ak o niecom viete, dajte mi prosim vediet. Dakujem.
bobino38
27.11.09,07:24
www.google.sk
Prima73
30.11.09,14:06
s googlom sa poznam :)

ja som skor chcela nejake osobnu skusenost, najlepsie dobru... alebo opacny pripad, na koho (ktoru agenturu) sa neobracat

Ale dik. Pekny den.
meggan
03.12.09,09:08
Moj syn bol pred dvoma rokmi na jazykovom kurze cez Student agency na Malte. V podstate sme boli spokojni, ale treba povedat, ze dost drahy zur. Mal 16 rokov, isiel ako skupina. Okrem toho, ze mali 4 hodiny anglictiny moc anglinu nepouzival. Bolo tam tolko Slovakov a Cechov, ze decka sa zgrupovali podla narodov. Byval v rodine s ktorou bol velmi spokojny, hlavne so stravou. O jeho brucho sa starala domaca pani az moc. Vyborne varila a z mraziaku si mohol kedykolvek zobret zmrzlinu aj ovocia mal neurekom. Niektore deti mali so stravou problem a museli dokupovat. Aj ked isiel ako skupina vpodstate sa staral o seba sam. Po skole mali volno a vacsinou chodil s kamosmi k moru. A vecer zacali zurky, discoteky a nebol ziaden problem dostat sa k alkoholu. Prichod k domacim nebol casovo obmedzeny, takze niektori chodili dost neskoro. Cely pobyt beriem tak, ze sa ucil samostatnosti,ako alergikovi pomohlo more,okusil nocny zivot a trochu sa zdokonalil v anglictine. Uz by som asi radsej volila Anglicko. Synovec bol minule leto cez EF a tam priplacali za to,aby na izbe nebol s nikym so Slovenska a Ciech. A ten nocny zivot tam tiez nieje az taky rusny, ale k alkoholu sa dostali aj tam. Ceny si uz musis porovnat zo stranok, ale su priblizne rovnake. Ak chces este nieco vediet, kludne sa opytaj.
Prima73
10.12.09,11:12
Dakujem za info, samostatnosti by sa jej zislo, ale ako pises, trosku sa aj bojim tych zurov, predsa len je dievca :) Ale dakujem velmi pekne,zatial iba zbieram informacie a do leta sa uvidi..