petaaaa
27.11.09,13:23
ahoj kolegina sa mi stazovala ze ju uz asi 3 tyzdne strasne boli jeden prsnik ze najskor na dotyk a teraz uz ju to boliii stale a ma strasne silny menzes ze az hrudy krvy moze to byt nejako prepojene ze to je nejaka choroba alebo co to moze byt? k doktorovi odmieta ist..tak som jej povedala ze skusim zistit co to moze byt ..dakujem
Stanislav 1975
27.11.09,12:26
ahoj kolegina sa mi stazovala ze ju uz asi 3 tyzdne strasne boli jeden prsnik ze najskor na dotyk a teraz uz ju to boliii stale a ma strasne silny menzes ze az hrudy krvy moze to byt nejako prepojene ze to je nejaka choroba alebo co to moze byt? k doktorovi odmieta ist..tak som jej povedala ze skusim zistit co to moze byt ..dakujem

Bezpodmienečne treba ísť k lekárovi, ak to trvá tri týždne,tak to može byť aj niečo vážnejšie-preto netreba otálať a ísť na vyšetrenie...
willma
27.11.09,13:01
alebo poviem to sprosto - nech si začne prikladať hrudy hliny na hruď, nech si zvykne :mad::mad::mad:, V dnešnej dobe nemať odvahu ísť k lekárovi a umárať sa a pokútne vyhľadávať informácie, čo by mi mohlo byť je maximálne nezodpovené voči sebe samému a voči ostatným príbuzným.
Nyve
29.11.09,00:59
Suhlasim, bez navstevy lekara 3
tyzdne s takym problemom je pre mna naozaj niekedy az provokacia,ked to pocujem. A potom, preco je tak vela neustrazenych chorob, ked kazdy pride,az ked uz nastava pokrocile stadium. :confused:
zdenka131
29.11.09,06:32
Tvoja kolegyňa musí ísť k lekárovi. Ak tam nechce ísť sama, choď s ňou Ty. Nemusí sa jednať o vážnu diagnózu. Môže to byť aj hormonálna porucha, .... Koľko má kolegyňa rokov?
Návšteva gynekologickej ambulancie mimo odporučených prehliadok je nevyhnutná vždy, ak sa vyskytnú poruchy v dĺžke alebo v trvaní menštruačného cyklu, pri dlhej, krátkej, silnej či slabej menštruácii, pokiaľ sa objaví akékoľvek krvácanie mimo menštruácie a tiež pri bolesti prsníkov.
Dav
29.11.09,08:49
Tému uzatváram. Zadávateľka odpoveď dostala.