nizuva
27.11.09,20:44
Neviem či som uviedla správne názov témy, ale toto ma napadlo.
Chcela by som poprosiť o ďaľšiu radu, keďže som ich tu dostala už dosť a niektoré mi fakt pomohli :o
Tak to ani nie je problém ale mohol by byť alebo ako, dúfam že nebude a tak podobne .. Mám synčeka s bývalým partnerom nežijeme už skoro dva roky svojho synčeka nevidel 1,5 roka a malý si ho vôbec nepamätá súd určil stretávanie každú párnu sobotu no už druhý krát bolo stretnutie a neprišiel ale to je vedlajšie ..
ide mi o to, že čo keby sa mne niečo stalo viete ako to je trošku sa bojím tej pliagy chrípky .. a stále čo keby .. mi chodí po rozume chcem sa opýtať pokiaľ bol synček zverený mne a žijeme spolu s mojimi rodičmi v jednej domácnosti čo by bolo s ním?. Synček o svojom otcovi ani nevie nepamätá si ho, ako to je po tom keby sa mne nedaj bože niečo stalo. Čo by bolo s malým ? alebo otázka dá sa to niaku dopredu ošetriť aby ostal s mojimi rodičmi ? alebo ako to funguje potom ?
ďakujem za každú radu, nemyslite si že sa chystám otrčiť kopytá ale záleží mi na mojom dieťatku .. a viem že som uskotlivá ale nič s tým nespravím jednoducho ho zbožňujem a chcem pre neho len to naj ..dakujem
wagner
27.11.09,20:03
Neviem či som uviedla správne názov témy, ale toto ma napadlo.
Chcela by som poprosiť o ďaľšiu radu, keďže som ich tu dostala už dosť a niektoré mi fakt pomohli :o
Tak to ani nie je problém ale mohol by byť alebo ako, dúfam že nebude a tak podobne .. Mám synčeka s bývalým partnerom nežijeme už skoro dva roky svojho synčeka nevidel 1,5 roka a malý si ho vôbec nepamätá súd určil stretávanie každú párnu sobotu no už druhý krát bolo stretnutie a neprišiel ale to je vedlajšie ..
ide mi o to, že čo keby sa mne niečo stalo viete ako to je trošku sa bojím tej pliagy chrípky .. a stále čo keby .. mi chodí po rozume chcem sa opýtať pokiaľ bol synček zverený mne a žijeme spolu s mojimi rodičmi v jednej domácnosti čo by bolo s ním?. Synček o svojom otcovi ani nevie nepamätá si ho, ako to je po tom keby sa mne nedaj bože niečo stalo. Čo by bolo s malým ? alebo otázka dá sa to niaku dopredu ošetriť aby ostal s mojimi rodičmi ? alebo ako to funguje potom ?
ďakujem za každú radu, nemyslite si že sa chystám otrčiť kopytá ale záleží mi na mojom dieťatku .. a viem že som uskotlivá ale nič s tým nespravím jednoducho ho zbožňujem a chcem pre neho len to naj ..dakujem
Tak blbo povedané- keby si otrčila kopytá a jeho otec by mal o syna záujem, tak by mu ho dali. Keby nemal, tak by mohli Tvoji rodičia požiadať o zverenie do výchovy.
arizona
27.11.09,20:04
Ak by si otec nárokoval, má prednosť. Predsa je len rodič.
Ale môžu si dať aj napr. tvoji rodičia , či súrodenci na súd žiadosť o zverenie do opatery. Súd berie do úvahy všetky okolnosti a podľa toho rozhoduje.
nizuva
28.11.09,05:42
a neda sa to niak dopredu posledna vola alebo co ? blbo povedane
no predsa len by mu ho dali ked ho vobec nepozna ? .. a s mojimi rodicmi zijeme od maleho 6 mesiacov vedia ako na neho, co s nim robit ked ho nieco boli ako reaguje pri chorobe
a jeho otec o neho nejavil zaujem pokial som nedala ziadost na sud, no teraz ho tiez velmi nejavi .. ale predpokladam ze ked zas pojdem na sud javit zaujem zacne
iriska
28.11.09,18:44
ja si nemyslím, že by ho dali človeku, ktorého nepozná. pre dnešok len informuj rodičov, že keby sa ti niečo stalo nech sa hneď informujú čo a ako a žiadajú o zverenie dieťaťa do výchovy.
nizuva
28.11.09,18:51
dakujem este by som sa vas chcela spytat viete mi poradit ako sa dokazuje ze otec na stretnutia nechodi ? ..
+ opacny pripad ako sa dokazuje ze matka dieta na stretnutie neda ?
jedno je za mna a druhe za kamarata :D .. sme v tej istej situacii no ja samozrejme v lepsej
Danila
28.11.09,20:12
Milá nizuva, založila si štvrtú tému a točíš o tom istom. Tvoj exmanžel už možno dávno abstinuje, možno nikdy nefetoval, a z toho, čo neustále popisuješ, neviem, neviem.....:);)
nizuva
29.11.09,07:24
danila dik vidim ze su tu ochotni ludia :D pardon nebudem otravovat
nikomu nezelam aby bol v podobnej situacii ako ja ..