Neosek
29.11.09,12:05
Dobrý den,chcem si s kamosom otvorit bar aj s prípravou jedal lenze sme zaciatocníci a nevieme co vsetko je k tomu potrebné vybavit aby to sedelo podla zákonou.Vopred velmi dakujem.
warrior
29.11.09,13:00
tak to si spravte rovno reštiku........
alebo to poriešte len barom a výdajňou stravy....dohodni sa s nejakou pizzerkou na dobrej cene a ponúkaj ich služby......zisk nebude veľmi veľký, ale určite sa vyhneš oddeleným priestorom pre fajčiarov a nefajčiarov - pokiaľ viem....poraďáci opravte ma, asi mam staré info.....dík
Neosek
29.11.09,18:13
Dakujem za radu je to dobrý napad to tak spravit ak to bude mozné nerozdelovat priestor pre fajčiarou a nefajčiarou.Nevedel by mi niekto poradit ako to je s počtom WC,pisoarou kolko ich musi byt v podniku ci záleží podla počtu miest v podniku alebo ako to je?
warrior
29.11.09,21:23
zajtra sa stretnem s kamoškou ktorá robí prevádzkarku v reštike a zistím ti tieto veci.....kde chceš mať podnik? aké mesto, lebo poznam ľudí z hygieny....a oni ti vedia poradiť
Neosek
30.11.09,16:00
Dakujem ti.Malo by to byt v Skalici prip. pri Skalici tiez mi hlavou vrta druhy vychod pre zasobovanie neviem ci musi byt lebo u nas ho nektori nemaju.Poradte prosim.