libelka
29.11.09,19:44
Ahoj,chcela by som radu. Začínam podnikať a chcela by som si dať vytlačiť vizitky. Mám urobený návrh, ale nechce sa mi nikam chodiť a preto hľadám nejakú firmu, ktorá by mi to urobila na diaľku. Poslala by som e-mail a oni mi to pošlú poštou. Tak aby to bolo max. 1 týždeň. Ďakujem.
Deiky
29.11.09,21:13
Napr toto
Kontaktuj ich posli navrh....

http://www.aaavizitky.sk/

alebo
http://www.exprestlac.sk/vizitky/uvod
alpland
23.06.10,14:56
Ano, aaavizitky su firma, ktora ti pomoze a navrhne tvoju vizitku k spokojnosti.My sme chceli ciernu vizitku a mali sme OZAJ ciernu farbu, o inych firmach sa to neda povedat- z ciernej budes mat sedu.
Dalsie weby ako lacnevizitky.sk a ine pre nich to vsetko robi 123vizitky.sk ale len v mensej kvalite
stewo
28.06.10,08:24
Ahoj,tie firmy su celkom dobre , no zda sa mi strasne vela penazi za tieto
vizitky.100 ks za 13 Eur - t.j 3,90 SK za jednu . Ta cena je podla mna strasne vela.A treba si dat pozor na graficke spracovanie.Ak dobre citas na danej stranke dalej, tak je tam : ze "zakaznik musi dodat bezchybne graficke podklady na tlac " .Podla mna nic nie je bezchybne a nikto nevie kolko si zauctuju este za graficku upravu.Mam s tym mnoho skusenosti. Zaoberam sa sprostredkovanim vseobecneho obchodu a sluzieb sprostredkovanie.eu.sk a pri poslednej zakazke na tlac vysla cena grafickej upravy na 2 Eur a vizitka po 0,05 cent.
Dantess
28.06.10,08:29
Napr toto
Kontaktuj ich posli navrh....

http://www.aaavizitky.sk/

alebo
http://www.exprestlac.sk/vizitky/uvod
jednoznačne aaavizitky. S firmou pod tým sme mali len a len problémy...
jaros5
28.06.10,08:32
Ahoj,chcela by som radu. Začínam podnikať a chcela by som si dať vytlačiť vizitky. Mám urobený návrh, ale nechce sa mi nikam chodiť a preto hľadám nejakú firmu, ktorá by mi to urobila na diaľku. Poslala by som e-mail a oni mi to pošlú poštou. Tak aby to bolo max. 1 týždeň. Ďakujem.

Jedna z možností (ak nechceš niečo špeciálne), je urobiť si vizitky sám:
Microsoft Office Publisher 2007
ANEP
07.07.10,06:59
www.penaprint.sk Email: vyroba@penaprint.sk TEL: 044 430 49 86 GSM: 0908 696 197 .
ANEP
07.07.10,07:03
Ahoj,tie firmy su celkom dobre , no zda sa mi strasne vela penazi za tieto
vizitky.100 ks za 13 Eur - t.j 3,90 SK za jednu . Ta cena je podla mna strasne vela.A treba si dat pozor na graficke spracovanie.Ak dobre citas na danej stranke dalej, tak je tam : ze "zakaznik musi dodat bezchybne graficke podklady na tlac " .Podla mna nic nie je bezchybne a nikto nevie kolko si zauctuju este za graficku upravu.Mam s tym mnoho skusenosti. Zaoberam sa sprostredkovanim vseobecneho obchodu a sluzieb sprostredkovanie.eu.sk a pri poslednej zakazke na tlac vysla cena grafickej upravy na 2 Eur a vizitka po 0,05 cent.

Tak graficky design za 2 € musel aj tak vypadat, co sa tyka spravne dodanych podkladov myslia to ze data maju byt pripravene v parametroch pre tlac a nie vytvorene nejakym co o tom nic nevie lajkom co nema ani original SW a potom to musi nasledne prerabat grafik...
PetoSk
11.07.10,17:41
Ja som pouzil vistaprint.co.uk. Funguje tam vsetko a aj ceny su dobre. Dokonca aj s postovnym. Ta kvalita je prirovnatelna tymto slovenskym.
Pouzil som aj exprestlac a bol som velmi spokojny, dal som si to tam robit aby to bolo rychlo a bolo. Mozem pochvalit.
roman100
14.07.10,22:45
Ahoj, kvalitne a lacne vizitky s postovnym a grafickym navrhom zdarma mozes objednat cez stranku www.okbiznis.sk
alpland
10.08.10,20:46
Už dlhodobo spolupracujems firmou, ktorá prevádzkuje aaavizitky.sk a som nadmieru spokojný.Ak som nemal pripravenú grafiku, upravili mi ju za 5 €, ked známa potrebovala grafiku full vyhotovili ju za 10 €.Výhodou v tom všetkom je to, že ak nabudúce chcete vizitky, nemusíte už platit za návrh vizitky- návrhy archivuju.
Čo sa týka dodania- ostal som prekvapený do 24 hodín od môjho schválenia grafiky som ich mal u seba doma.Čiernobiele vizitky, ktoré som si objednal boli naozaj čierne a nie ako tlačia iné firmy - sivé.
Ich prístup, ochota, flexibilita sú pre nich veľké plus.

PS: Pri prvom kontaktovaní o cenovú ponuku som s nimi nemal problém, cena bola zaslaná do 1 hodiny a to bol dokonca už piatok večer.U iných firiem z Ba, ktoré ste spomínali som odpoveď ani nedostal.123 mi odpísali, že chcú náhľad grafiky, že mi podľa toho vyrátajú cenu- čo je podla mňa nezmysel, keď som im písal, že sú vizitky čiernobiele.Keď to zhrniem AAAvizitky odporúčam každému- pri dlhodobej spolupráci sa s nimi dá dohodnúť a tlačia na poriadnej mašine, ktorú som na vlastné oči videl- nerobia cez iných obchodných partnerov ako 123...
rickman
23.08.10,10:35
mimotemy Deti, rok stara tema, chodte sa hrat inde...
starsadv
06.09.10,11:38
Netreba sa vzdy riadit cenou. pokial zacinas podnikat, urcite nechces stupit vedla a radsej si nechaj poradit v nejaej reklamke, ze co a ako sa da spravit. Michal
padro
06.09.10,16:57
Netreba sa vzdy riadit cenou. pokial zacinas podnikat, urcite nechces stupit vedla a radsej si nechaj poradit v nejaej reklamke, ze co a ako sa da spravit. Michal

sak daj rovno odkaz na seba :D
mixall11
21.09.10,06:26
a firma ako faxcopy.sk su na tom podla vás ako ???
mixall11
21.09.10,06:39
faxcopy.sk tu sú vizitky aj grátis úplne ľavo hore a aj neskor stačí dať do google vizitky grátis a určite pre prvo podnikateľov to postačí, aj keď pekná vizitka je kvalitná reklama.
stewo
22.09.10,06:14
Tak graficky design za 2 € musel aj tak vypadat, co sa tyka spravne dodanych podkladov myslia to ze data maju byt pripravene v parametroch pre tlac a nie vytvorene nejakym co o tom nic nevie lajkom co nema ani original SW a potom to musi nasledne prerabat grafik...

No ak sme tlacili a tlacime vizitky pre poistovne , obchodne spolocnosti a obchodnych zastupcov , vsetko je presne podla dodaneho logomanualu a zjavne platia menej penazi ako platili reklamkam , tak neviem preco by som mal nieco preplacat ak nemusim.Ty si myslis ze grafik ktory pracuje na zivnost ti spracuje iny graficky navrh ako grafik ktory sedi v kancelarii v reklamke??Ak das zivnostnikovi zakazku tak za predom dohodnutu sumu, chod do reklamky a daj si spravit tam grafiku za 12Eur/hod , a pripocitaj sparanie v nose , prestavku na cigaretu a pod.Pracoval som v reklamke , viem ako to je .Momentalne vyuzivam grafikov zivnostnikov ktory spravia to iste mozno aj lepsie za ovela menej penazi.A to ze vezme 2 Eura za navrh??kazdy je spokojny a on vie ze ma stale zakazky.Ja len vravim ze sa daju tlacit vizitky aj ovela lacnejsie ako v reklamkach a podobnych firmach v stejnej a lepsej kvalite za MENEJ PENAZI :-)