vlado.porada
30.11.09,08:42
Caute. To tu ozaj nikto nie je, co by mi vedel poradit? Tak teda este raz. Som zivnostnik a adresa môjho podnikania je rovnaka ako adresa môjho trvaleho pobytu a zaroven rovnaka ako adresa rodinneho domu, kde byvam s rodicmi. Chcel by som tam cosi prestavat, no neviem ci môzem vystavit fakturu a prijat platbu. Ked tak urobim, bude to vsetko legalne a v poriadku?
veronikasad
30.11.09,07:45
Caute. To tu ozaj nikto nie je, co by mi vedel poradit? Tak teda este raz. Som zivnostnik a adresa môjho podnikania je rovnaka ako adresa môjho trvaleho pobytu a zaroven rovnaka ako adresa rodinneho domu, kde byvam s rodicmi. Chcel by som tam cosi prestavat, no neviem ci môzem vystavit fakturu a prijat platbu. Ked tak urobim, bude to vsetko legalne a v poriadku?
Komu chceš vystavovať faktúru ? V rod. dome máš len sídlo firmy alebo aj túto prácu skutočne vykonávaš ako živnostník ?
wagner
30.11.09,15:31
Caute. To tu ozaj nikto nie je, co by mi vedel poradit? Tak teda este raz. Som zivnostnik a adresa môjho podnikania je rovnaka ako adresa môjho trvaleho pobytu a zaroven rovnaka ako adresa rodinneho domu, kde byvam s rodicmi. Chcel by som tam cosi prestavat, no neviem ci môzem vystavit fakturu a prijat platbu. Ked tak urobim, bude to vsetko legalne a v poriadku?
Prečo zakladáš dve rovnaké témy? To Ti nestačí jedna? Bolo by dobré, keby si tú druhú tému vymazal.
vlado.porada
30.11.09,16:45
Pre WAGNERA: ospravedlnujem sa za to, ze som vytvoril dva rovnake temy. Môzes mi poradit, ako jednu z nich vymazem? Akosi neviem ako. Vdaka.
vlado.porada
30.11.09,17:00
Fakturu chcem vystavit rodicom, ktori su vlastnici domu. V dome mam sidlo firmy a zaroven tam byvam. A pracu aj vykonavam, jedna sa o montaz sadrokartonu do domu. Poradis?
wagner
01.12.09,10:55
Pre WAGNERA: ospravedlnujem sa za to, ze som vytvoril dva rovnake temy. Môzes mi poradit, ako jednu z nich vymazem? Akosi neviem ako. Vdaka.
Pod založenou témou by si mal mať " uprav". Keď to otvoríš, tak by Ti to malo ponúknuť vymazať tému. Tak daj vymazať. Ak by si to nemohol spraviť, požiadaj Richarda, nech tému vymaže - napíš mu správu a vysvetli dôvod. Pre druhý krát, pokiaľ Ti na založenú tému nikto neodpovedá, tak v nej pridaj príspevok a napíš " posúvam" Tým sa téma stane viditeľnou pre daný deň.
hanelie
01.12.09,11:29
áno, môžeš vydať rodičom faktúru - :)
vlado.porada
02.12.09,05:52
Pre WAGNERA: pod zalozenou temou mam tlacitko uprav. No po jeho stlaceni tam urcite nie je vymazat. Tak skusim druhy spôsob, teda napisat Richardovi. Lenze spravy môzem posielat iba ak mam 5 prispevkov a som 5 dni stary. Takze nula bodov. Ano, som tu novacik, no viem aj citat a pisat. A viem, ze stranka by potrebovala trosku upravit. Ved mozno rovnake problemy maju aj dalsi. Tak teda vdaka za rady.
vlado.porada
02.12.09,05:53
Pre HANELIE: Vdaka za radu.