dannyva
30.11.09,10:12
Dobrý deň,

potrebovala by som poradiť. Švagrinej spoločnosť dala podľa § 63 ZP výpoveď z nadbytočnosti, ktorú prebrala 28.10.2009, dňa 26.11.09 jej lekár potvrdil tehotenstvo cca 6 týždeň z okamžitou hospitalizáciou. Á tu by som potrebovala poradiť
1) či sa aj na ňu vzťahuje § 64 ZP zákaz výpovede, aj keď už výpoveď prebrala. Vtej dobe ešte nevedela, že je tehotná a teraz keď to oznámi, že v tej dobe už bola tehotná či sa to vzťahuje aj na ňu
2) ak bude dočasne PN do nástupu na materskú, tak s ňou spoločnosť aj tak nemôže skončiť PP a ani cez materskú a rodičovskú iba ak by ona sama s tým súhlasila. A automaticky po rodičovskej by s ňou mohli hneď skovnčiť PP, vyplatiť 3 mesačné odstupné a mohla by sa zahlásiť na úrade práce a poberať podporu. Dúfam, že som to pochopila dobre.
3) alebo ukončiť pracovný pomer k 31.01.2010 podpísať, že netrvá na pracovnom pomere a zobrať odtupné a dať si s firmou pokoj. Ale potom ako by to bolo keď by po rodičovskej išla na podporu? Nemali by jej to z čoho vyplácať, a čo zvýšená rodičovská na cca 266 čo chcu odsúhlasiť, že sa to bude týkať iba žien ktoré pred materskou pracovali bude sa jej to týkať keď bude na PN-ke ale nebude mať pracovný pomer?
Prosím pomôžte, ako by sa to dalo najlepšie urobiť. Ja som to moc zkombinovala a už som z toho :mee:.

Ďakujem pekne
brčko
30.11.09,15:26
Dobrý deň,

potrebovala by som poradiť. Švagrinej spoločnosť dala podľa § 63 ZP výpoveď z nadbytočnosti, ktorú prebrala 28.10.2009, dňa 26.11.09 jej lekár potvrdil tehotenstvo cca 6 týždeň z okamžitou hospitalizáciou. Á tu by som potrebovala poradiť
1) či sa aj na ňu vzťahuje § 64 ZP zákaz výpovede, aj keď už výpoveď prebrala. Vtej dobe ešte nevedela, že je tehotná a teraz keď to oznámi, že v tej dobe už bola tehotná či sa to vzťahuje aj na ňu Výpoved, ktorú prevzala, je platná, lebo v čase, kedy ju prevzala nebola v ochrannej dobe. Ale pozri ods.2 § 64 Zákonníka práce.
"Ak je zamestnancovi daná výpoved pred začiatkom ochrannej doby tak, že by VD mala uplynúť v OD, pracovný pomer sa skončí uplynutím posledného dna OD okrem prípadov, ked zamestnanec oznámi, že na predlžení pracovného pomeru netrvá."
2) ak bude dočasne PN do nástupu na materskú, tak s ňou spoločnosť aj tak nemôže skončiť PP a ani cez materskú a rodičovskú iba ak by ona sama s tým súhlasila. áno, ak až od nástupu na MD bude na PN, alebo ak bude len časť tohto obdobia PN ale najlepšie ešte pred nástupom do práce písomne oznámi zamestnávatelovi svoje tehotenstvo aj s lekárskym potvrdením, t.j. v súlade s § 40 ods.6 Zákonník práce, tak aj po nástupe do práce jej PP nekončí, lebo je považovaná v zmysle ZP za tehotnú (ale len ak to oznámila) a je teda v ochrennej dobe počas tehotenstva.A automaticky po rodičovskej posledným dnom RD by PP skončil by s ňou mohli hneď skovnčiť PP, vyplatiť 3 mesačné odstupné a mohla by sa zahlásiť na úrade práce a poberať podporu. podporu by mohla poberať, ak splní podmienky zákona. V tomto sa teraz navrhuje novela, takže toto rozoberať nebudem. Ale ak by platilo znenie, ako platí teraz, tak bez dobrovolného platenia poistenia v nezam. by nárok na podporu nemala. Dúfam, že som to pochopila dobre.
3) alebo ukončiť pracovný pomer k 31.01.2010 podpísať, že netrvá na pracovnom pomere a zobrať odtupné a dať si s firmou pokoj. Ale potom ako by to bolo keď by po rodičovskej išla na podporu? Nemali by jej to z čoho vyplácať nesplnala by nárok na podporu, len ak by potrebný čas platila dobrovolne poistenie v nezam., v takom prípade sa jej určite obdobie starostlivosti o dieťa po ukončení PP neráta do dní poistenia v nezamestnanosti bez dobrovolného poistenia., a čo zvýšená rodičovská na cca 266 čo chcu odsúhlasiť, že sa to bude týkať iba žien ktoré pred materskou pracovali bude sa jej to týkať keď bude na PN-ke ale nebude mať pracovný pomer? Aby mala nárok na materské musí splniť:
- podmienku aspon 270dní nem.poistenia v posledných dvoch rokoch pred skutočným pôrodom a
- trvanie nem.poistenia v čase nástupu na MD alebo od ukončenia PP do 6mesiacov nastúpi na MD (nástup v tzv. ochrannej lehote je 6týždov pred pravdep. termínom pôrodu)

Ak bude poberať materké, bude môcť poberať aj zvýšený RP (ak to schvália, ako navrhujú)
Prosím pomôžte, ako by sa to dalo najlepšie urobiť. Ja som to moc zkombinovala a už som z toho :mee:.

Ďakujem pekne

Sama sa musí rozhodnúť, či uprednostní trvanie poistení (počas PN, MD trvajú všetky poistenia v SP, ukončením PP ale všetky končia, samozrejme dôchodkové trvá z iného dôvodu, ked si mamička dá prihlášku *). Ja som bola presne v tejto situácii, čerpala som PN až do nástupu na MD a PP mi skončil až na moju žiadosť počas RD. Nechcela som ukončiť PP počas MD, ked mi poistenia trvajú. To som ale ešte nevedela, že navrhujú zákon, že počas čerpania RD v zamestnaní sa tieto dni možno budú drátať do dní poistenia v nezamestanosti.

* a k tej prihláške na dôch.poistnie. Tam je dôležité kedy ju podať aj podla trvania PP, resp. kedy skončí. Bud začiatkom čerpania RD, bud do 45dní od narodenia dieťaťa alebo ukončením PP.
dannyva
01.12.09,06:22
Brčko, ďakujem pekne za upresnenie.
Teraz to záleží len na nej a či bude chceť mať vyplatené odstupné. Ale ja by som to riešila asi ako Ty, ostať v PP na PN-ke a po rodičovskej ukončiť PP.
Brčko a ešte niečo, keď by ostala v PP a po rodičovskej dovolenke by si ešte chcela vyčerpať starú dovolenku a až potom skončiť PP, mala by nato nárok? Vtedy by jej už mali z čoho vypočítať podporu v nezamestnanosti. Ja si myslím, že by to bolo možné.
Ďakujem Dana
brčko
02.12.09,12:49
Brčko, ďakujem pekne za upresnenie.
Teraz to záleží len na nej a či bude chceť mať vyplatené odstupné. Ale ja by som to riešila asi ako Ty, ostať v PP na PN-ke a po rodičovskej ukončiť PP.
Brčko a ešte niečo, keď by ostala v PP a po rodičovskej dovolenke by si ešte chcela vyčerpať starú dovolenku a až potom skončiť PP, mala by nato nárok? Vtedy by jej už mali z čoho vypočítať podporu v nezamestnanosti. Ja si myslím, že by to bolo možné.
Ďakujem Dana

Ak by jej výpovedná doba skončila počas RD, tak čerpanie dovolenky už nie je možné, lebo PP skončí posledným dnom RD. Dovolenka by sa jej preplatila a z nej by sa odviedlo len ZP (tak to platí teraz), t.j. bez odvodov do SP.

A tá podpora sa bude dať aj inak, ale uvidíme, či to schvália a aj do samotného ukončenia RD sa ešte môže zmeniť zákon. Sama neviem,čo ešte správim.