erikakika
30.11.09,12:09
Ahojte, máte niekto skúsenosť s týmto typom klávesnice. Chcela by som si nastaviť klávesu na elektronickú poštu...ale stále mi tam vyskakuje outlook... neviete mi niekto poradiť, či je možné nastaviť túto klávesu na gmail? ku klávesnici nebolo žiadne cd a v návode je iba napísané, že je možné nastaviť iný program na čítanie mailov, alebo úplne inú aplikáciu priradiť k tomuto tlačítku
dakujem Erika
Stevo5
30.11.09,13:59
Pochybujem že by sa to dalo nastaviť na Gmail, aspoň tak ako predpokladám že si to predsavuješ. Ale ak si ten gmail nastavíš ako poštový účet v tom outloku, tak sa to bude správať tak, že ak si vyvoláš z klávesnice poštu, otvorí sa ti outlok a načíta sa ti okamžite pošta z nastavených účtov. Nebudeš už musieť otvárať stránku Gmail, pretože tvoja pošta bude už v tvojom počítači. Ak si nastavíš poštový účet v Outloku tak, aby a nechávala pošta (po stiahnutí k tebe do počítača) aj na serveri, budeš mať poštu dva krát, pre prípad ak by sa ti stalo niečo s PC bude kópia na Gmail, a ak náhodou "padne" gmail, máš poštu v PC.

Ak by si ako poštového klienta chcela používať iný program, tak si ho nastav a bude sa to správať tak ako som popísal vyššie, len sa nebude otvárať outlok, ale ten "iný" program. Aj v tom inom programe si budeš musieť nastaviť prístup k tvojmu kontu (kontám) a po otvorení programu ti poštu stiahne do počítača. Nenačíta ti stránku Gmail ako si bola zvyknutá.
misoft
30.11.09,20:57
erikakika
Start>Ovládací panel>Možnosti siete internet>záložka Programy>v Internetové programy nastav v E-mail svojho poštového klienta (Outlook, Thunderbird - teda to, čo používaš pre poštu).
Potom sa ti po určení tohto programu pre poštu bude automaticky po kliknutí na klávesu pošty (na klávesnici je to označené "Obálkou") bude tento otvárať.
A potom v tomto programe pre poštu (Thunderbird, Outlook......) si nastavíš svoj účet z gmail-u.
erikakika
01.12.09,07:37
dakujem pekne za rady...predstavovala som si to, že sa otvorí hned gmail :) ale skúsim to takto...veeelka vdaka :)
Fero11
01.12.09,09:17
nesledujem moc novinky od gmailu, ale gmail ma vlastneho emailoveho klienta pre win ??
Ak nie, tak nieje co riesit a musis ho otvarat cez web