martin.ma
30.11.09,15:56
Dobry den,
zaujmalo by ma, kde by som mohol najst dodavatela sperkov pre zlatnictvo a ake podmienky (ci uz dodacie,cenove a platobne) mam ocakavat? V jednej teme o obleceni na porade som nasiel napriklad informaciu, ze v pripade noveho odberatela velkoskladu,musi ten dany odberatel platit prvu objednavku v hotovosti vopred.Je to pravdiva informacia?
Na porada.sk a google som zatial takuto temu nenasiel.
Najde sa niekto z brandze, kto by mi vedel poradit?
S pozdravom, Martin
P.S. Verim, ze odpovede na dane otazky pomozu nie len mne,ale aj mnohym inym.:confused:
holos
30.11.09,16:16
Určite bude prvý odber platba vopred. je to tak všade. prípadne platba v hotovosti pri dodaní.
warrior
30.11.09,18:00
ahoj, ja by som ti vedel pomôcť ohľadom šperkov, skús sa mi ozvať ak máš záujem, napíš ss
martin.ma
01.12.09,13:57
Dakujem za reakcie, mam este otazku , resp. zaujma ma Vas nazor na otvorenie zlatnictva v dnesnych casoch [financna kriza] ?
Sperky su pomerne drahym a nie nevyhnutnym tovarom. Moze specializacia na urcity typ sperkov[napr.len na predaj svadobnych] zdvihnut odbyt ?
Martin
zalobaba
01.12.09,14:44
Dakujem za reakcie, mam este otazku , resp. zaujma ma Vas nazor na otvorenie zlatnictva v dnesnych casoch [financna kriza] ?
Sperky su pomerne drahym a nie nevyhnutnym tovarom. Moze specializacia na urcity typ sperkov[napr.len na predaj svadobnych] zdvihnut odbyt ?
Martin

Z vlastnej skúsenosti - v dnešných časoch je to problém aj u zabehnutých predajcov..... :mee:
holos
01.12.09,15:09
dost záleží od lokality.