Neoony
30.11.09,16:13
Dobry den
Neviem kam som mal napisat tuto temu tak som to hodil sem

Pocul som od kamarata, ze sa da maturita urobit aj bez strednej skoly no potom mi jedna kamaratka povedala ze na to potrebujem mat aspon 3 roky na strednej skole.
Na nete som o tom nic nenasiel tak sa pytam tu. Da sa urobit maturita ked nemam/nechodim na strednu skolu?
ondrejvla
30.11.09,15:16
Dobry den
Neviem kam som mal napisat tuto temu tak som to hodil sem

Pocul som od kamarata, ze sa da maturita urobit aj bez strednej skoly no potom mi jedna kamaratka povedala ze na to potrebujem mat aspon 3 roky na strednej skole.
Na nete som o tom nic nenasiel tak sa pytam tu. Da sa urobit maturita ked nemam/nechodim na strednu skolu?

Tak to som ešte nepočula... Voľakedy to boli maturity odborárov:D, ale klasickú maturitu zo strednej školy to veru nenahrádzalo. Nie je to niečo také ako VŠ za jeden rok?
Chobot
30.11.09,15:28
Dobry den
Neviem kam som mal napisat tuto temu tak som to hodil sem

Pocul som od kamarata, ze sa da maturita urobit aj bez strednej skoly no potom mi jedna kamaratka povedala ze na to potrebujem mat aspon 3 roky na strednej skole.
Na nete som o tom nic nenasiel tak sa pytam tu. Da sa urobit maturita ked nemam/nechodim na strednu skolu?

V Trenčíne je možné spraviť si dokonca vysokoškolský diplom za pár týždňov....:D:D:D:D

Ale môžeš oň ľahko prísť...

Ak chceš maturitu, existujú večerné školy. Maturitu bez školy asi nikde neurobíš. Najskôr ťa niekto (škola) musí k tej maturite pripustiť.
buchač
30.11.09,16:14
katarina.j
30.11.09,21:27
fíha, tak rychlo napiste adresy škôl,kde sa da dosiahnut vysokoskolsky titul bez učenia,či mučenia, bez dochadzania na prednasky a skusky....o trenčianskej je uz moc medialne zname, tak tam bude urcite naval,dajte webove stranky nech sme lepsi ako v Trencine....:D
veronikasad
30.11.09,21:37
Dobry den
Neviem kam som mal napisat tuto temu tak som to hodil sem

Pocul som od kamarata, ze sa da maturita urobit aj bez strednej skoly no potom mi jedna kamaratka povedala ze na to potrebujem mat aspon 3 roky na strednej skole.
Na nete som o tom nic nenasiel tak sa pytam tu. Da sa urobit maturita ked nemam/nechodim na strednu skolu?
dá, externým štúdiom napr. na tejto škole


http://www.ipgymnazium.sk/?IDe=35447
pepsikova
01.12.09,06:42
..fuha..nechodiť do školy a mať maturitu?..dobre som to pochopila?..
..lebo keby sa to dalo, máme maturu všetci a nikde by sa trápne nevyplňovalo do kolonky""vzdelanie"",kde sme ju robili..
..môžeš si urobiť maturitu tak, že sa prihlásiš na štúdium a potom chodíš len na skúšky,aj u nás tak chodia, ale bez skúšok ti ten papier nikto nedá..to by bola samovražda..a po skúsenostiach v TN sa svet bude len ťažko samovraždiť..myslím si..
pepsikova
01.12.09,06:46
dá, externým štúdiom napr. na tejto škole


http://www.ipgymnazium.sk/?IDe=35447..

..aj tu treba chodiť na prednášky a učiť sa na skúšky..