letula
30.11.09,18:17
Ahojte,obraciam sa sem,lebo mi zatiaľ nik neporadil.Stránka,ma ktorú som chodila,sa mi začala rozbaľovať len ako stredový pás/10cm/Je to miniatúrne,nečitateľné,a neviem si s tým rady.Ako to rozbaliť na celú plochu? S inými je všetko v pohode.Dík!
domenico.office
30.11.09,17:22
Určite mnohí si všimli tvoju otázku aj predtým, len vieš, ak nevidíme, ťažko je radiť, pripni sem nejaký printscreen, potom to bude oveľa jednoduchšie identifikovať o čo sa jedná.
bobino38
01.12.09,04:45
skus tlačidla "ctrl +"
letula
02.12.09,19:20
..problém pretrváva,zatiaľ sa nikomu nepodarilo s tým pohnúť.Klávesnica PrintScreent je pre mňa v teoretickej rovine.Rada sa nechám poučiť,ako ju použiť.
jojom
02.12.09,19:24
Skúsila si iný prehliadač web stránok? Aká je to stránka? Je to len na jednom pc, na druhom to ide normálne?
pistik71
03.12.09,06:58
Aky prehliadac pouzivas? Skus radu od bobino38. A ak ti doterajsie rady pomohli, napis sem, pomozes inym ak budu mat podobny problem.
Fero11
03.12.09,09:09
Ja si skor myslim, ze niekto chcel tu stranku editovat a editoval ju tak ako ju editoval a teraz to tak vyzera, takze chyba nieje u klienta, ale na servery
:)
Chobot
03.12.09,09:26
..problém pretrváva,zatiaľ sa nikomu nepodarilo s tým pohnúť.Klávesnica PrintScreent je pre mňa v teoretickej rovine.Rada sa nechám poučiť,ako ju použiť.

Však nám napíš adresu tej stránky, možno práve na tej stránke sa nastavuje aj jej zobrazovanie...:rolleyes:
letula
03.12.09,17:29
Som opäť tu. Vyskúšala som vaše rady,a nič sa nedialo.Prehliadač používam Firefox,alebo Google,iný počítač zobrazuje normálne.Autorka webu -žiadne problémy.Vždy som si dala do vyhľadávača: YmiFarkas-Moje tvorenie,alebo:www.Ymi,macmike.sk.Mesiace mi to rozbaľovalo,a zrazu ,aby si brala LUPU!! Dám vedieť,ak mi to niekto dá do normálu.
letula
03.12.09,17:31
...slovíčko mesiace tam nepatrí!!...omodrelo
Stevo5
03.12.09,17:45
"omodrelo" - to bude preto, že za bodkou sa očakáva medzera.
luigi72
03.12.09,17:52
Myslis na stranku http://www.ymi.macmike.sk/ ?

Mne zobrazuje dobre. Nieco budes mat na vlastnom PC, dajake nastavenie...


Skor sa priklanam k bobino38 : skusala si stlacit a podrzat tlacidlo ctrl a stlacat tlacidlo + ?
letula
04.12.09,19:08
Ahojte! Môj problém odstránený!!:) Veľmi ďakujem! Naozaj mal pravdu bobino,len já som stláčala inú kombináciu.No viete samouk.Pokročilí ma nasmerovali,a je to už v pohode.Porada naozaj radí. Ešte raz dík!
wanrouter
05.12.09,09:07
hello

skus takto :

Otvor si Internet Explorer a v pravom dolnom rohu mas lupu s krizikom, bezne tam byva 100% , tak nastav napriklad 300% a uvidis..

Alebo klikni niekde do oblasti stranky podrz lave tlacitko a pohybuj kolieskom.

Ok, nebolo treba :)))