rasbal
30.11.09,18:57
Chcel by som sa opytat či mi niekto nevie poradit mam problem na PC ked chcem dať cokolvek stiahnut z internetu tak mi to vyhodi nejaku tabulku ze mam neco z nejakym download internet manažerom a nejde mi nic stiahnut ani ten manažer.Da sa s tym neco urobit.Dakujem
Fero11
30.11.09,18:18
Samozrejme ze sa da ..... tu chybu co ti napise by sme potrebovali konkretne vediet. A inak mozes pouzit ine download managery na stahovanie (vacsina prehliadacov ma downloadery uz zakomponovane sebe, pouzi napr operu, firefox ....)
rasbal
30.11.09,19:58
Vyhadzuje mi tabulku kde je napisane -- internet download manazer has not bee registered for 30 days trial period is existing...a potom este nejku tabulku na registraciu.Ja tomu chapem tak ze mi skoncila nejaka 30 dnova verzia a mam si zaplatit plnu.Neda sa to nejak opravit fungovalo mi to aj mozna aj tri roky a zrazu to nejde skusal so stahovat cez expoler operu aj firefox a nic stale to vyhadzuje uz so skusal aj preinstalovat operu a nic.
Fero11
30.11.09,20:07
Aj IE, aj opera aj FF su free, takze tie snad nevyzaduju aby si sa niekde registroval, skus dat screenshot, aby sme mali pred ocami to co mas ty