katarinat
01.12.09,12:10
Potrebujeme vypracovat rozpocet na stavbu rodinneho domu k ziadosti o uver zo SFRB. Nas projektant nam vypracoval rozpocet ktory je dost strohy, su tam polozky ktore na sfrb nepreplati. Chcela by som poprosit ak niekto ziadal o uver ci by nam v tom nevedel pomoct ake polozky tam konkretne mame dat. Ja som dost sklamana lebo ani nas majster murar nam nevedel konkretne pomoct. Ide hlavne o materialne polozky ktore tam maju byt, ceny by sme si dali urobit firme u ktorej budeme material nakupovat. Kedze nie sme zo stavebneho fachu tak mame obavy aby nam nieco v rozpocte nechybalo, lebo potom nam to sfrb nepreplati. Budem velmi rada ak sa nam ozve niekto kto ma tieto vybavovacky za sebou, chceme poziadat o uver hned zaciatkom roka.
Dakujem velmi pekne.

Katarina
ciners
01.12.09,12:05
Tu je trosku problem, ze Vam zabudli povedat za kym ist. Projektant nerobi cenovu kalkulaciu, tu robi rozpoctar, ma na to rozpoctarsky software a vsetko po polozkach pekne naceni. Tak odporucam hladat rozpoctara stavieb, ten Vam to urcite urobi. Kolko to na RD stoji neviem....
plamen4
02.12.09,20:30
Odkiaľ ste?
katarinat
03.12.09,10:06
Brezno
plamen4
03.12.09,16:50
Rád by som Vám pomohol, rozpočtára mám, lenže som zo Serede, preto som sa pýtal odkiaľ ste. Rozpočtár potrebuje komplet projekt aj s profesiami, ak by ste boli z okolia – do 1 týždňa by ste ho mali hotový. Žiaľ ak ste z Brezna, je to ďaleko.