comby
01.12.09,12:15
Dobry den, moze mi niekto poradit? Boli mi dodane vyrobene masivne drevene dvere na zakazku.Vsetky dvere zacali pukat, takzv. dyha.Jedny viac, druhe menej.Dokonca zacali pukat aj dvere, ktore este vobec neboli osadene do zarubne.Od nezavisleho stolara som sa dozvedel, ze je to zle vysusene drevo.Ale k problemu.Snazil som sa tento problem riesit telefonicky,ale dotycny podnikatel ma ignoroval, nedvihal telefony.Nakoniec som napisal reklamaciu.Odrazu sa mi pan ozval, ze dojde dvere pozriet.Vsetky mi ich vymontoval, zobral so sebou.Jednoducho nalozil do auta a nedal ziaden doklad, ze si ich vzal.Uznal reklamaciu, tvrdil, ze ich opravi a jedny, ze mi doda uplne nove kvoli rozsiahlemu pukaniu dyhy.Zostal som bez dveri v celom dome 1 tyzden.Doniesol mi ich akoze opravene.V mieste puknutia ich namoril a cimsi prelepil.Vobec to nie je esteticke, vidiet to a obavam sa, ze pukanie bude pokracovat. Tie slubene jedny nove dvere nedoniesol. Doniesol vsak povodne stare, tiez namorene a prelepene.Na tieto som vsak cakal cely 1 mesiac! V reklamacii som ziadal vratenie penazi, kedze mam podozrenie, ze dvere sa z dovodu zleho materialu nedaju opravita Ale iba vymenit. Dotycny sa stale vyhovara,ze dodavatel mu dodal zle drevo a podobne.A ze najprv jemu musi dodavatel uznat reklamaciu.Dodal mi postou potvrdenie o prijati reklamacie s odstranenim zavady do 15.11.Dvere zobral na opravu 6.11. a doniesol po tyzdni.Avsak jedny dorucil az 27.11.! S opravou nie som vobec spokojny a k tomu tyzden bez vsetkych dveri. Zvysene naklady na teplo a podobne.Ak nie som spokojny vraj mam napisat dalsiu reklamaciu.Dokedy ma takto bude tahat za nos? Blizia sa Vianoce, dojde rodina a obavam sa, ze zostanem bez dveri v celom dome.Mozem uz teraz podat staznost na SOI? Alebo ako co najskor vyriesit tento problem? Za dodavku dveri som zaplatil takmer 2.100 EUR.
comby
02.12.09,08:09
Kto poradí???
comby
02.12.09,10:54
Nikto?