donana
01.12.09,16:31
Ahoojte....! Prosim neporadil by mi niekto ,ak by vede ,posťahovala som si viac súborov rar ale niektoré mi nejdú otvoriť lebo si to pýta nejaký password code inak nemožem otvoriť ak nedám toto heslo,aj som si posťahovala niečo k tomu dáky softver ale to nepomohlo,tak neviem si s tým dať rady.zlezaradil aaach :mad: ..dakujem,...
Blankake
01.12.09,16:15
Podľa toho, aký program máš na to rozbaľovanie - Winrar? Keď pýta heslo, tak asi nemáš free verziu.
Fero11
01.12.09,16:17
no tak to mas problem.. Predpokladam, ze je to nejaky film, alebo soft rozdeleny a skomprimovany v rar. Vies odkial si to stahovala ? predpokladam ze z nejakych share serverov. Vacsinou su taketo filmy/softy atd .... na roznych warez forach. Ak das do googla presny nazov suboru, tak hadam ti nieco najde, potom by tam mohlo byt napisane aj heslo
Ak sa ti nepodari najst k nim heslo, mozes ich vyhodit
jojom
01.12.09,16:38
Zásane ked niečo sťahuješ z nejakého fóra, prejdi si celý príspevok, zvyčajne na konci je napísané pass alebo heslo. To si treba odložiť pýta si ho pri rozbalovaní. Ak tam nieč také nie je tak ten súbor ( súbory ) nie je zaheslovaný.
Stevo5
02.12.09,07:52
Presne ako píše jojom. Skús ísť znovu na stránku kde si tie archívy stiahla a pohľadaj či tam nájdeš heslo (password). Každý archív má (môže mať) svoje heslo.
Chobot
02.12.09,08:25
Ahoojte....! Prosim neporadil by mi niekto ,ak by vede ,posťahovala som si viac súborov rar ale niektoré mi nejdú otvoriť lebo si to pýta nejaký password code inak nemožem otvoriť ak nedám toto heslo,aj som si posťahovala niečo k tomu dáky softver ale to nepomohlo,tak neviem si s tým dať rady.zlezaradil aaach :mad: ..dakujem,...

Z uvedeného neviem vydedukovať, či ide o viac súborom nezávislých (teda rôzne veci v rôznych rar súboroch), alebo ide o jednu vec zbalenú a rozdelenú do viacerých rar súborov. Má každý ten súbor koncovku rar, alebo názov tých súborov je rovnaký, len sa líšia koncovkou (napr. rar, r01, r02,... alebo nejak podobne, ale postupné čísla).

Ak je zbalený súbor zaheslovaný, potrebuješ heslo od toho, kto ho zbalil. Sú aj softvéry, ktoré dokážu hľadať heslo k súboru, ale nie je tak jednoduché - viac si o tom prečítaj tu:

http://www.porada.sk/720096-post13.html

AK si sťahovala film, tak pozri tam, kde si brala link, tam by malo byť aj heslo. Ak je to niečo iné, tak napíš.