bibina222
01.12.09,18:07
Dobry den prajem, chcela by som sa poradit v takejto veci. 12.1. 2010 mi konci rodicov.dovolenka,dieta bude mat 3 roky. Medzicasom v mojej praci moje miesto bolo zrusene a bolo prestahovane do ineho mesta. Vsecia moji kolegovia dostali na vyber ist robit do ineho mesta,alebo vypoved s odstupnym. Aj zeny co sa vracali po skonceni rodicovs.dovolenky dostali tuto moznost vyberu. Dokonca niektore nedostali na vyber, ale dostali o 3 mes. odstupneho viac,lebo dostali padaka ihned. Moja situacia je taka, ze som opat tehotna s TP 26.5.2010. Chcem sa opytat, ze ked oznamim aj preukazem zamestnavatelovi ze som tehotna,tak vypoved dostat nemozem ? za nijakych okolnosti ? oni to nemaju poistene tym,ze mi (mozno) daju na vyber bud to prac.miesto v inom meste , ktore je pre mna absolutne neralne alebo spominana vypoved ? dalej mi bolo poradene, ist hned na PNku co je dost realne, aj na odporucanie lekara. Este by som mala otazku, z coho sa mi bude vypocitavat vymeriavaci zaklad pre dalsie materske. Z mojho priemerneho platu, alebo z nemocenskej ak pojdem na PNku. Dakujem za rady, snad som sa trafila dat tuto otazku do spravnej temy a rada zodpoviem na pripadne dalsie otazky. Pekny vecer. Zuzana
Prosim Vas, neviete mi nikto poradit v tomto ??? dakujem...