andyt
01.12.09,17:15
Ahoj poraďaci, neviem či som dobre zaradila túto tému,ale snáď... Chcem sa spýtať ako riešite preberanie dokladov od klienta , napr, faktury, pokladna atd. spisujete preberaci protokol? Aka miera zodpovednosti prislúcha Vám a klientovi??? Ako riešiť problem preberania dokladov, čo potom ked vas kleint presvieča,že daný doklad vám dala vy ho naozaj nemate.......


ďakujem za vase odpovede a rady ako sa vyhnut problemom tohoto typu...
profesional
15.12.09,11:26
O prebrani dokladov je potrebne robit protokol. S presnym supisom dokumentov.
V pripade ak stratis doklad ktory ti on podla protokolu preukayatelne dal, zodpovedas za sposobenu skodu. Ide hlavne o naklady spojene so yiskanim opisu dokladu, odpisu ci kopie dokladu od toho kto ho vystavil. Ak tym sposobim presvihnutie lehoty na splnenie zakonnej povinnosti, zodpovedas za skodu vyplyvajucu zo sankcie ako aj nakladov zo svysenej dane, znizeneho preplatku ci odpoctu a pod. Ak klient tvrdi ze ti dal doklad na co nema potvrdenie, je to len tvrdenie proti tvrdeniu a v pripadnom sudnom spore by pravdepodobne on ako zalucuja strane neuniesol dokazne bremeno.
m.hladka
15.12.09,12:46
Mám klientov, ktorí mi doklady nosia a klientov od ktorých si doklady preberám. Zatiaľ sa mi nestalo, aby sa nejaký doklad stratil.
Ale situáciu, ktorú opisuješ, je aj o dôvere a riešila by som ju spôsobom získať nový doklad, myslím tým kópiu dokladu.