blaža
06.09.05,18:56
Ahojte poraďáci, mám na vás otázku:

Mám uzatvorenú dohodu o vykonaní práce 1. 5. 2005 s tým, že zamestnanca použijem v súrnom prípade. K dnešnému dňu som ho zatiaľ nepotrebovala a už ho nebudem ani potrebovať. Chcela by som ho odhlásiť zo Sociálnej poisťovne s tým, že nedošlo k naplneniu dohody a neboli vyplatené ani žiadne finančné prostriedky. Existuje vraj forma zrušenia z registrácie s tým, že dátum odhlásenia musí byť totožný s dátumom prihlásenia. Poradíte mi?
brm
06.09.05,17:05
vbehni na stránku sociálnej poisťovne...www.socpoist.sk...tam je tlačivo zrušenie prihlásenia
blaža
06.09.05,17:10
Ďakujem za radu skúsim to.
stonozka
06.09.05,19:03
Nelámte si s tým hlavu, lebo všetci dohodári aj v SP skončia v krabici pod stolom, nedajú sa nahrať do Informačného systému nie je nato prispôsobený. Dohodárov aj tak nevedia kontrolovať, lebo sú v krabiciach pod stolom.
emily
06.09.05,19:18
Nelámte si s tým hlavu, lebo všetci dohodári aj v SP skončia v krabici pod stolom, nedajú sa nahrať do Informačného systému nie je nato prispôsobený. Dohodárov aj tak nevedia kontrolovať, lebo sú v krabiciach pod stolom.
:D:D:D:D:D
STRELEC
06.09.05,19:24
Nelámte si s tým hlavu, lebo všetci dohodári aj v SP skončia v krabici pod stolom, nedajú sa nahrať do Informačného systému nie je nato prispôsobený. Dohodárov aj tak nevedia kontrolovať, lebo sú v krabiciach pod stolom.Na druhý týždeň sa má na Soc. meniť softvér. Možno je to aj dohodármi.
K dohodárovi: normálne by som ho odhlásil. S tým, že nemal zárobok nech si láme hlavu iný. Predpokladám, že bol v mesačných výkazoch s nulovým príjmom. Mal byť. Len keby nebol vo výkazoch, len vtedy by som dával zrušenie prihlásenia.