Júlia Tanečková
01.12.09,21:41
Mám nasledovný problém. Doba na dodanie okien bola 6 až 10 týždňov, 10 týždňov prešlo a okná stále nemáme. Na pobočke kde som si okná objednávala nemajú záujem môj problém riešiť, bola som tam dvakrát, jediné, čo urobili, bolo to, že mi dali číslo na centrálu firmy.

Ked som volala prvýkrát, jednoducho povedali, že nestíhajú a že okná montujú len do prvých mrazov a potom nie a že nás asi nestihnú, najskôr na jar.
Lenže okná a dvere potrebujeme veľmi súrne, lebo staré sú v katastrofálnom stave.

Tak som dnes volala na to číslo druhýkrát s tým, že chcem zrušiť objednávku z dôvodu nedodania v lehote, povedali, že pokuta bude desať percent z ceny a + ešte náklady na vymeranie. Lenže na otázku, že koľko budú tie náklady na vymeranie mi odmietli odpovedať, že mám poslať zrušenie objednávky, potom napíšu.

Lenže sa bojím, že koľko si za to naúčtujú, kedže na objednávke cena za vymeranie nie je, takže neviem, koľko si za to naúčtujú. Preto sa bojím požiadať písomne o zrušenie objednávky.:mad:
kaco11
03.12.09,14:07
ako znie zmluva medzi vami. je tam presne uvedené, že dodacia lehota je tolko a tolko alebo si tam vsunuli, že ju môžu predlžiť v závislosti od objednávok. Prečítaj si to čo si s nimi podpísala. Prípadne na internete ich obchodné podmienky. Vyzvala by som ich písomne. Že vtedy a vtedy podpísana odbjednávka. Vzhľadom na dodacie lehoty už prešlo tolko a tolko a ty stale okná nemas. A otázka. Náklady na vymeranie? Boli ti okná vymerať? prečo to nie je v objednávke alebo niekde napísané? Žiadaj ich v liste a o toto vyčíslenie. Potrebuješ od nich papier. Zdôvodnenie na papieri a s tým vieš konať. Co je psáno to je dáno. Telefonát je nic.
veronikasad
03.12.09,14:19
Júlia, v akej výške si zaplatila zálohu na okná ?
Júlia Tanečková
03.12.09,19:52
Záloha bola vo výške 80 percent
Na objednávke vymeranie nie je, lebo to bolo akože "zadarmo", takže taká položka tam nie je.