Eveli
02.12.09,13:57
Existuje pre zamestnanca zákon,ktory by ho chránil pred utokmi zastupcu. Zástupkyna na mny utoci za to ,ze si dam raz za par tyzdnov kratku suknu-nenosim odhaleny dekolt a ,ze sa preto rodicia sa namna pozareju ,v praci nemame muzske pohlavie takze nieje sa pred kym ukazovat. Skor si myslim ze je to osobný otok.Mozem sa nejako branit-stretol sa stym uz niekto
veronikasad
02.12.09,13:02
Existuje pre zamestnanca zákon,ktory by ho chránil pred utokmi zastupcu. Zástupkyna na mny utoci za to ,ze si dam raz za par tyzdnov kratku suknu-nenosim odhaleny dekolt a ,ze sa preto rodicia sa namna pozareju ,v praci nemame muzske pohlavie takze nieje sa pred kym ukazovat. Skor si myslim ze je to osobný otok.Mozem sa nejako branit-stretol sa stym uz niekto

v akej oblasti pracuješ ? Príspevok si nezaradila do vhodnej témy.
Eveli
02.12.09,13:54
Ako uč. v Mš
veronikasad
02.12.09,13:57
Ako uč. v Mš
Zákony v školstve neovládam, ale z praktického hľadiska nie sú vhodnejším odevom "pracovné" nohavice ?
Jarka 1
02.12.09,14:14
Ako uč. v Mš


Prepáč Eveli, ale ak chceš povedať, že v tej krátkej sukni pracuješ celý deň s deťmi, tak potom je asi dôležité, aká veľmi krátka je tá sukňa. Za celý deň sa musíš 100 krát zohnúť, aby si zodvihla hračky z koberca, zaviazala šnúrky, dala dieťa na záchod, obliekla pančušky ... A všetko toto bežne robíš aj počas prítomnosti rodičov, keď ráno privádzajú a potom berú deti domov. Len Ty vieš, aká krátka je tá sukňa. Ja som pracovala tiež v sukni, ale vždy som mala aj plášť ako pracovný odev. Nečudovala by som sa, ak žiadny pracovný odev nemáš vzhľadom na súčasnú finančnú situáciu v školstve. Zváž nejaké pracovné nohavice. Vôbec tým nechcem moralizovať. Z vlastnej skúsenosti viem, že rodič má pocit, že učiteľka v krátkej sukni urobí pre jeho dieťa menej, ako tá v pracovných nohaviciach.
Eveli
02.12.09,15:52
Jasne,ze vzdy rano sa prezliekame do vlastneho a pohodlnejsieho odevu,no ale ak ma ide sudit niekto podla oblecenia tak to nieje na mieste,som ucitelkou uz 7 rokov a nikdy sa mi to ze by ma rodicia sudili podla sukne.