trisestri
02.12.09,17:36
Admin estraniek zablokoval stovky webových stranok bez predchazajúceho upozornenia a bez udania dôvodov uživatelom,nikto na emaily nereaguje,pošuškava sa o krachu spoločnosti ktorá prevadzkuje estranky.Vie niekto bližšie informacie? Dakujem za príspevky.
http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=blokovane+estranky&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8
Chobot
03.12.09,08:10
Admin estraniek zablokoval stovky webových stranok bez predchazajúceho upozornenia a bez udania dôvodov uživatelom,nikto na emaily nereaguje,pošuškava sa o krachu spoločnosti ktorá prevadzkuje estranky.Vie niekto bližšie informacie? Dakujem za príspevky.
http://www.google.sk/search?client=opera&rls=sk&q=blokovane+estranky&sourceid=opera&ie=utf-8&oe=utf-8

Čo sú to tie "estránky"??

Daj nejaký konkrétnu stránku, ktorá ti nejde načítať.
dalid
03.12.09,08:40
Keďže spomínaš admina, tak určite zablokoval stránky, ktoré k tvojej práci nepotrebuješ! Uvedom si, že si v práci a asi nemáš v náplni práce surfovať na stránkach. (s nepoveleným obsahom, nelegalnym softwarom a pod.. ????)
V práci používaš PC tvojho zamestnávateľa, internet tvojho zamestnávateľa, takže sťažovať sa že ti admin zablokoval časť webu je dosť scestné...
aj ja mám blokované stránky, ale týkajú sa napr -obsahu gambling, adult, hacking a pod.. To ale k svojej práci fakt nepotrebujem!
TomasHC
03.12.09,08:41
Konecne! Neskutocne zabrzdene webiky, 1000x porusene vsetky autorske prava... Ja osobne som pisal adminovi aspon 5x aby zablokoval stranky kde mali clanky ukradnute odomna :(
TomasHC
03.12.09,08:42
Keďže spomínaš admina, tak určite zablokoval stránky, ktoré k tvojej práci nepotrebuješ! Uvedom si, že si v práci a asi nemáš v náplni práce surfovať na stránkach. (s nepoveleným obsahom, nelegalnym softwarom a pod.. ????)
V práci používaš PC tvojho zamestnávateľa, internet tvojho zamestnávateľa, takže sťažovať sa že ti admin zablokoval časť webu je dosť scestné...
aj ja mám blokované stránky, ale týkajú sa napr -obsahu gambling, adult, hacking a pod.. To ale k svojej práci fakt nepotrebujem!

Admin estranok, nie admin v jeho firme ;)
trisestri
03.12.09,11:46
Dnes vysvetlili,vraj kvôli banerom,ale myslím že je rozdiel medzi reklamou a vymenou odkazov,ved bez spätných odkazov nejdú ani pozicie ani ranky hore,registracia do katalogov nestačí /niektoré registrujú iba domeny/,inak s tým rušením stranok s kradnutým obsahom suhlasím,videl som tam niekolko dokonca iba skopirovaný obsah z iných webov,ešte aj bez nejakej upravy,vätšinou to robili decka bez znalosti toho čo je copyritgh resp. autorské prava,mal to aj google sankcionovat duplicitný obsah na weboch,ale všimol som si že niekedy kradnuté članky boli vo vyhladavaní pred originalnými/podla datumu publikovania/,aj tak neviem k čomu je dobre robit obsah z cudzích webov,miesto budovania unikatného obsahu na stranke
dalid
03.12.09,11:55
oops... Admin estranok - toto mi uslo :(
Vdaka za upozornenie ;)