lubinami
02.12.09,18:14
Máte niekto skúsenosť s liečbou s prístrojom Ulticarom - pulzné magnetické pole z firmy Orin ?
babka - ježibabka
20.05.11,03:37
Viem, že toto je stará téma, ale vytiahla som ju preto, lebo som napajedená. Teraz chodím viacej do záhrady a doma zostáva manžel po MP. Ako všetci chlapi je "veľmi " dôležitý a pri obsluhe telefónu odpovedá na všetky anketové otázky a podchvíľou "čosi vyhrá" a ja to mám zachraňovať, aby sme nemali doma stále nejakú babu s výhrami - minulý týždeň som po telefóne odpravila dve. Ale keby zostalo iba pri tom, ale stále niečo ponúkajú a nestrasieš sa ich, jedine vyhodiť a nechcem byť surová. Čo viem, takéto akcie robili pre širšiu verejnosť, ale teraz už chodia ako ploštice pom domoch. Včera som už doneseniu výhry a ponúkaniu tu uvedeného prístroja nezabránila, lebo bolo pekne a väčšinu dňa som bola v záhrade a donesenie tzv. výhry vybavil manžel a ponúkali práve tento prístroj. Preto ak máte s týmto prístrojom skúsensti, napíšte, či je to skutočne taký zázrak, lebo dnes ho má baba doniesť. Za každú reakciu vopred ďakujem. A prepáčte, že som hnusná, ale nemôžem sa odreagovať.
Halli
17.06.11,12:34
babka-ježibabka, no čo už sa liečiš?
Už je na trhu nový BioTorus, ...ja som chodila po operácii zlomeniny na rehabilku na polikliniku a toto je takisto na princípe magnetoterapie a dosť mi to pomohlo...
babka - ježibabka
21.06.11,18:50
Lieči sa hlavne dedko. Je už piaty rok po mozgvej príhode a elektro a magnetoterapiu mu aplikovali v Maríne v Kováčovej.Pochybujem však žeby mu to teraz pomohlo, lebo je na tom dosť biedne. A keď to máme už doma, aby to len tak nezavadzalo, hodím si to kade - tade aj ja. No ja sa liečim klasikou. Aj dnes som práve prišla z 8 dňového pobytu v nemocnici, kde mi robili vo štvrtok určitú procedúru, tak mi je teraz dobre. Jedny tabletky mi vysadili, ale zas mi niečo našli, tak zajtra idem s prepúšťacou správou a pani doktorka mi má napísať nové ATB, tak budem mať toľko pirúl koľko som mala. Asi aby som nevyšla z cviku. :D:D:D