solem
02.12.09,19:25
Prosím Vás o radu, kde by som mohla uverejniť moju (www) adresu na ktorej sa nachádza dotazník, potrebný pre výskum v diplomovej práci. Rada by som Vás aj touto cestou poprosila o vyplnenie dotazníka, ktorý je plne anonymný a týka sa komunikácie daňovej správy s daňovým subjektom. Dotazník sa nachádza na adrese: http://www.solem.dotazniky.com/
Na to, aby splnil svoj účel potrebujem dostatočný počet respondentov. Preto dúfam, že prispejete svojimi skúsenosťami a názormi vyplnením dotazníka. Ďakujem.
Lianka
03.12.09,17:52
Snazila som sa vyplnit dotaznik, ale priznam sa, ze s mnohymi otazkami, resp. moznostami odpovedi som sa nevedela stotoznit. Chybala mi tam odpoved ine, resp. dalsia odpoved, ktora by zodpovedala mojej skusenosti, nazoru. Niektore otazky sa mi zdaju sugestivne.

Niektore otazky sa mi zdaju vzdialene realite, napr. "Pri osobnej návšteve daňového úradu obyčajne vybavíte svoj problém u prvého zamestnanca daňovej správy, ktorého navštívite?" Na DU pari konkretnemu spravoci dane (rozumej zamesnancovi DU), nemozes si vyberat, kto ta vybavi a kto nie.
Katy a R
03.12.09,18:19
.. tak som to vyplnila:).. aj keď málo komunikujem s týmito orgánmi.. našťastie ;):confused::D
solem
04.12.09,05:07
Lianka, ďakujem za vyplnenie a názor na dotazník. Dotazníkom som potrebovala zistiť skúsenosti daňovníkov (rôznych). Napríklad tá otázka u koľkého úradníka vybavíte čo potrebujete, mi mala priniesť odpoveď na to, ako sa stránky orientujú, keď vybavujú viac vecí naraz, či nechodia od jednych dverí k druhým, či sa to dá u jedného úradníka (aj to je komunikácia). Viem že správcu dane si ľudia nevyberajú, mnohí ľudia sú však na úrade prvý krát. Je skutočne veľa prípadov, ktoré som sa snažila do dotazníka vtesnať. V každom prípade som vďačná za Tvoj postreh.
Lianka
04.12.09,13:14
Mozem sa rozpisat aj viac, ak treba. :) Spravca dane ti je prideleny: fyzickej osobe podla priezviska, pravnickej osobe podla obchodneho nazvu. "Okienko" navyse je pokial sa nemylim, len "registracia". Na DU nechodim osobne, nevidim v tom zmysel (strata casu), vsetko riesim/podavat pisomne.
m.hladka
07.12.09,09:43
Tak som to vyplnila a moje poznámky:
18. otázka je nepostačujúca, napr. mne nevedeli poradiť a
ani neporadili a nie raz
20. ostázka podľa mňa tu nepatrí
danushka
07.12.09,14:48
Tak vyplnila som a odoslala.
Doplním len, že niekedy sa úspešnosť stretnutia so zamestnancom DÚ odvíja aj od jeho momentálneho rozpoloženia. Myslím tým, jeho ochota poradiť. Je to vždy len o ľuďoch.
solem
09.12.09,11:58
Ďakujem za postrehy a pripomienky k dotazníku. Pri spracovávaní odpovedí z dotazníka, budem brať do úvahy aj názory, ktoré ste mi napísali sem. Každá Vaša skúsenosť je pre mňa zaujimavá....
Lianka
09.12.09,16:45
Myslim, ze si sa obratila na tu spravnu stranku - tu na Porade najdes asi najviac ludi, ktori maju mensiu ci vacsiu skusenost s DU. :) Drzim palce pri pisani prace.