pepo30
04.12.09,05:37
Takže otázka je jednoduchá. Mám záujem o kupu práčky Samsung WF8804HPA. No a našiel som ju v dvoch e-shopoch za nejaku mimoriadne dobru cenu, až sa mi tomu nechce veriť.

Takže tu: hop.sk/produkt/samsung-wf8804hpa/

a tu: klikshop.sk/produkt/120201166
Pred tie linky si doplnte to www lebo mi to nejde, musím mať min. 15 príspevkov čo zatial nemam.

Všade inde je za cenu raz tak vysoku. Ten prvý obchod má aj certifikáciu "Bezpečný nákup SAEC" a volali sme tam, aby sme si to potvrdili a tvrdia nám, že tá konkrétna práčka je tá ktorú za tu cenu naozaj predávajú. Tak teraz bábo raď...
No ide mi to, či už odtiaľ niekto niečo kupoval, nejaké osobné skúsenosti. Inak sa mi nepodarilo nič negatívne o tých obchodoch nájť. Osobne sa bojím najmä toho, že to doručia domov /inak zadarmo/ a po rozbalení zístím, že je to iný typ.:confused:
jajko50
04.12.09,05:58
Ja som už v E-shopoch kupoval ozaj hodne tovaru. Elektroniku, pneumatiky a mohol by som menovať oveľa viac a nie len z SK. Nie však oblečenie to si myslím nie je nad to vyskúšať, ev. vidieť.
A predsa ak zistiš , že to nie je to čo si objednal, tak vrátiš hneď kurierovi - mal by si rozbaliť a skontrolovať kým je na mieste. No toto asi málokto robí - aj tak je myslím niekoľkodňová lehota na vrátenie tovaru. Preštuduj si zmluvu na nete u konkretneho predajcu.
Daniela1010
04.12.09,07:41
Myslím si, že nemusiš mať obavu kúpiť niečo cez E-shop. My sme takto kúpili pračku, chladničku,mikrovlnku,vstavané spotrebiče do kuchyne dokonca LCD TV. Nič sme nereklamovali, všetko prebehlo v poriadku. Pri prevzatí zásielky od kuriera sme prezreli, či nieje porušeny obal, myslím si že viac ani netreba, pretože kurier aj tak nebude čakať kým ty pračku vynesieš do bytu, zapojíš a pustíš prať. Ak by nejaký problém nastal, terba kontaktovať predajcu a určite sa to vyrieši.
wegamizi
04.12.09,08:04
Suhlasim, ze nemusis mat obavy, ja e-shopy tiez hojne vyuzivam a tatial ( ťuk, ťuk, ťuk;)), vsetko O.K. Dokonca si objednavam aj take, ako napr. kontaktne sosovky, vitaminy, zatial som sa nesklamala.
pepo30
04.12.09,08:39
Takto, ja sa objednávania z e-shopu ako takého nebojím, už sme tak objednávali LCD aj kopu vecí do počítača. Mne len išlo o to, či s nimi tu niekto má osobné skúsenosti, či už pozitívne alebo negatívne. Ide o to, že tá práčka je tam až podozrivo lacná... A čo je podozrivo lacné to vždy smrdí nejakým podfukom.
Zo zákona môžeš tovar pri zásielkovom predaji vrátiť tovar do 7 dní bez udania dôvodu. No ale taku práčku dopraviť do Levíc nebude bohvieako lacné /nemam kombi ani nič podobne kde by sa mi to vliezlo na prepravul/.
wegamizi
04.12.09,09:26
Takto, ja sa objednávania z e-shopu ako takého nebojím, už sme tak objednávali LCD aj kopu vecí do počítača. Mne len išlo o to, či s nimi tu niekto má osobné skúsenosti, či už pozitívne alebo negatívne. Ide o to, že tá práčka je tam až podozrivo lacná... A čo je podozrivo lacné to vždy smrdí nejakým podfukom.
Zo zákona môžeš tovar pri zásielkovom predaji vrátiť tovar do 7 dní bez udania dôvodu. No ale taku práčku dopraviť do Levíc nebude bohvieako lacné /nemam kombi ani nič podobne kde by sa mi to vliezlo na prepravul/.
Skus si zistit, ako dlho funguje ta firma z OR, alebo zo ŽR. To by ti tiez mohlo nieco napovedat. Historia firmy je tiez jeden krok k doveryhodnosti.
pepo30
04.12.09,12:00
Mno ako tak pozerám, tak už to zmeinili, resp. už ich nemaju a aj cena je už znančne iná, takže tam zrejme mali nejaku chybu.