Kurucz
04.12.09,07:14
Začíname využívať elektronické zasielanie daňových dokumentom. V používateľskej príručke pre Autorizované elektronické služby sa píše, že na tlač vyplnených daňových dokumentov je potrebné mať nainštalovaný Adobe Reader verzie 5.x CE, 6.x CE alebo 7.0.5 CE. Prosím Vás o pomoc, kde by som vedel stiahnuť niektorú z týchto verzií, nakoľko na stránke adobe reader je už na stiahnutie verzia 9.2. a nie je tam možné si vybrať staršiu verziu na stiahnutie.
Martin Mocko
04.12.09,06:17
Blankake
04.12.09,06:37
Začíname využívať elektronické zasielanie daňových dokumentom. V používateľskej príručke pre Autorizované elektronické služby sa píše, že na tlač vyplnených daňových dokumentov je potrebné mať nainštalovaný Adobe Reader verzie 5.x CE, 6.x CE alebo 7.0.5 CE. Prosím Vás o pomoc, kde by som vedel stiahnuť niektorú z týchto verzií, nakoľko na stránke adobe reader je už na stiahnutie verzia 9.2. a nie je tam možné si vybrať staršiu verziu na stiahnutie.
Napr. tu:

http://www.kros.sk/Reader

alebo tu si môžeš vybrať podľa Tvojho OS:
http://get.adobe.com/reader/otherversions/
pistik71
04.12.09,06:52
Mozno otazka ktora by mohla zaujimat aj inych - Ne je mozne pouzivat najnovsiu verziu? Podla mojich skusenosti to funguje aj s verziou 9.x
nizuva
26.06.10,18:04
Ja by som mala taku otazocku ze ako sa da zmenit adobe aby som v nom vedela pisat .. niak je to zablokovane a neviem sa k tomu dostat za info dakujem
Vlado40
26.06.10,18:10
Verzia Adobe Reader voľne stiahnuteľná je iba na prezeranie dokumentov.Na úpravu a vytváranie dokumentov je platená verzia Adobe Pro.
marjankaj
26.06.10,18:12
Ja by som mala taku otazocku ze ako sa da zmenit adobe aby som v nom vedela pisat .. niak je to zablokovane a neviem sa k tomu dostat za info dakujem
Už z názvu Adobe reader vyplýva, že sa v ňom dá iba čítať.
Na vytváranie je Adobe creator a ten je asi platený. Prípadne iné programy tiež vedia vytvoriť pdf súbory, ale nie upravovať(word, excel, open office ...)
Inga6
26.06.10,18:14
Nizuva, ak by si mala Adobe Professional, tak by si v dokumente vedela robit aj zmeny, ale je to SW za poplatok. Inak si myslim, ze nebudes moct robit v dokumentoch zmeny. Reader znamena, ze mozes dokumenty iba citat a prave z tohto dovodu vela firiem posiela dokumenty ako pdf, aby sa v nich nedali robit zmeny a aby boli na citanie.

Predpokladam, ze ty nemas zaujem o vytvaranie pdf suborov, ako skor o upravu pdf suborov, alebo?

Takze ti na zaklade mojich skusenosti mozem poradit jedine to, co ti uz poradil marjankaj :).