LuciinkAA
05.12.09,12:32
Takže ja by som potrebovala poradiť v tomto: Teraz v júli mi končil paušál v T-mobile(mala som ten polovičný 55+ s kuponom), a tak som si ho šla predlžiť. No namiesto toho, aby som si vzala nový telefon, kedže ich ponuka bola hrozná, mi navrhli dvojnásobný počet minút za tú istú cenu. Čo bolo pre mňa dosť prijeteľné, kedže som mala mobil v dobrom stave. Takže som aj prvý mesiac hneď, čiže v auguste platila tých svojich 8eur(čo je tak, ako predtym, ten polovičný), no ďalšie tri mesiace mi prišli faktúry vo výške dvojnásobku, t. j. 16eur. Bola som s tam opýtať, ale nič mi tam nevysvetlili, že prečo to tak je. Len mi ukázali tabuľku, kde bolo napísané, že 55 minút, teda dvojnásobok sa platí za 16 eur. Ale nerozmumiem tomu, však ja som predtým mala ten zľavový polovičný paušál, tak prečo sa mi to tam neprenieslo??? Prosím o radu, ak sa niekto vyzná v týchto t-mobiláckych službách, môj e-mail je lucianka100@azet.sk...ďakujem
Stanislav 1975
05.12.09,11:35
Takže ja by som potrebovala poradiť v tomto: Teraz v júli mi končil paušál v T-mobile(mala som ten polovičný 55+ s kuponom), a tak som si ho šla predlžiť. No namiesto toho, aby som si vzala nový telefon, kedže ich ponuka bola hrozná, mi navrhli dvojnásobný počet minút za tú istú cenu. Čo bolo pre mňa dosť prijeteľné, kedže som mala mobil v dobrom stave. Takže som aj prvý mesiac hneď, čiže v auguste platila tých svojich 8eur(čo je tak, ako predtym, ten polovičný), no ďalšie tri mesiace mi prišli faktúry vo výške dvojnásobku, t. j. 16eur. Bola som s tam opýtať, ale nič mi tam nevysvetlili, že prečo to tak je. Len mi ukázali tabuľku, kde bolo napísané, že 55 minút, teda dvojnásobok sa platí za 16 eur. Ale nerozmumiem tomu, však ja som predtým mala ten zľavový polovičný paušál, tak prečo sa mi to tam neprenieslo??? Prosím o radu, ak sa niekto vyzná v týchto t-mobiláckych službách, môj e-mail je lucianka100@azet.sk...ďakujem

Bohužial, majú pravdu- ten zľavový paušal ti skončil uplynutím viazanosti a ten sa už nepredlžuje(platil len dva roky)-takže správne ti účtujú 2-násobok minút ale za sumu terajšiu-už bez toho kuponu...
misoft
05.12.09,18:02
No namiesto toho, aby som si vzala nový telefon, kedže ich ponuka bola hrozná, mi navrhli dvojnásobný počet minút za tú istú cenu.

Tu sa objavuje jedna zásadná otázka: neposkytli náhodou nepravdivé informácie? Nie je to náhodou klamanie zákazníka?
BTW: toto je typický odrb!
Generalissimus
05.12.09,18:10
Bol som u T-mobile vyse 6 rokov,
pre ich praktiky a uzasne "vyhodne" akcie som ich pri prichode noveho operatora opustil a odvtedy som nadmieru spokojny, polovicne ucty mi chodia, nemam ziadnu viazanost...
Co mi vsetci hovoria ze ostavaju len koli novemu telefonu sa im cudujem, ja mam dva uz asi 4roky a stale funguju a za tie usetrene peniaze na fakturach by som si kupil pekny kusok keby mi na tom zalezalo.
Xanti
05.12.09,18:12
Tu sa objavuje jedna zásadná otázka: neposkytli náhodou nepravdivé informácie? Nie je to náhodou klamanie zákazníka?
BTW: toto je typický odrb!
Prečo klamanie.
Ved ked si lucinka brala ten paušal s 50% zlavou na základe kuponu, tak tam mala napísané do kedy platí.
Predsa nemohla čakať, že to jej i nadalej bude platiť ked to bolo na 24 mesiacov. Mala použiť další kupon pre blizkeho, aby mala lacnejší paušal.

Ona má teraz dvojnásobok minút ( 110 )za cenu polovice (16 €). Predtým platila polovicu ( 8 € )za normálny počet minút ( 55). Nemám pocit, že ju oklamali.

Len sa mala asi trošku viac zaujímať o dianie na mobilnom trhu. V podstate bez telefonu vziať paušal 110 min. za 16 euro, drahý šport. Ked vezmem, že v O2 by mala 100 minút za 10 € podotýkam tiež bez telefonu.
Iwett
03.01.10,07:19
Dobrý deň, má niekto skúsenosti s programom Podľa seba ? Myslíte, že je dobrý?
31Jankal
24.08.10,09:36
Dobrý den, dnes som sa dozvedela že cez internet sa dá zistiť výpis hovorov z t-mobilu a asi aj z ostatných operátorov. Je to možné má s tým niekto skúsenosti?