pnak
05.12.09,16:00
Cawte, potrebovaal byy som poradit nejakyy darcek pre moju maminnu. Povvedala mi ze byy chccela nejaaku ,,dekoraciu,, aleebo nejaky predmet na rohovu skrinku ddo obyvacky ktora je vysoka jeden meter. Pozeral som nieco na nete ale jaa vobec neviem co mam kupit. POzeral som rozne araanzmany zo suchycch kvetov aaj zo zivych, bytovee fontanky aj kadejake bytove doplnky ale stale sa neviem rozhodnut. Comu by ste saa potessili vy?
Moj rozpoccet je nejakych 100 - 150€. Daakujem vopred
JarkaL
05.12.09,15:55
Nehodil by sa tam fotorámik?
katarina.j
05.12.09,16:27
je tazko poradit, podla toho aky ma vkus tvoja mamina, či je na kvetiny,na sošky a pod. skus pozriet nejaku vazu s naaranzovanymi kvetmi, zalezi aj aky nabytok mate v obyvacke,môžeš pozriet aj nejaku ebenovu sošku, vela robi aj to v akom štyle mate zariadenu obyvacku.skus viac popozerat po miestnosti ake farby prevladaju a k tomu doladit nieco.prijemne vyberanie,ci skôr hladanie.
abel
05.12.09,16:49
Nehodil by sa tam fotorámik?
alebo v tej cene digitálny fotorámik...
JarkaL
05.12.09,17:01
alebo v tej cene digitálny fotorámik...

Dík za opravu, presne to som myslela.
pnak
05.12.09,17:10
Dakujem za napady, no jej by sa tie kvety pozdavali asi najviac podla mna a chcelo by to nieco take väcsie, (fotoramik dobry napad ale to by tam zaniklo, potrebujem nieco vecsie). Povodne som uvazoval nad bonsajom ale bolo mi povedane ze potrebuju vela svetla a tam v tom rohu by to neprezilo. Keby som aspon vedel ako sa vola to na co sa mam pytat ked budem nieco pozerat v obchodoch... nakolko som chalan moc sa v tom nevyznam... no a obyvacka prevlada farba ceresnovy nabytok, cokoladovo hneda a taka vanilkovo kremova farba stien a podlahy. A zariadena tak normalne :-) moderne :-D
Taky zufaly som este nebol :D
abel
05.12.09,17:17
A tu si sa už poobzeral po nápadoch? http://www.porada.sk/t93866-co-pod-vianocny-stromcek.html
pnak
05.12.09,17:24
Hej ta som pozeral ale tam su take rady ked clovek vobec nevie co ma kupit. Ale ja viem ze to ma byt nejaka dekoracia na ten konkretny kus nabytku len neviem aka konkretna :D
terezamaria
05.12.09,17:48
Cawte, potrebovaal byy som poradit nejakyy darcek pre moju maminnu. Povvedala mi ze byy chccela nejaaku ,,dekoraciu,, aleebo nejaky predmet na rohovu skrinku ddo obyvacky ktora je vysoka jeden meter. Pozeral som nieco na nete ale jaa vobec neviem co mam kupit. POzeral som rozne araanzmany zo suchycch kvetov aaj zo zivych, bytovee fontanky aj kadejake bytove doplnky ale stale sa neviem rozhodnut. Comu by ste saa potessili vy?
Moj rozpoccet je nejakych 100 - 150€. Daakujem vopred

Na rohovú skrinku cca 1 m vysokú by som možno volila aj krásnu fontánku, sú okolo 50 - 60 cm vysoké, negýčové, veľmi vkusné. Videla som ich v Partizánskom v obchodnom dome Cieľ. Neviem odkiaľ si. Nebolo by od veci aj kvetinové aranžmá v nejakej nízkej nádobe, muselo by byť ale veľmi vkusne spravené. Ďaľšia vec, ktorá ma napadla, je krásna porcelánová sada, čajník so šialkami a podšialkami na podnose z toho istého motívu.
pnak
05.12.09,17:58
Okrem tej sady s tebou suhlasim. Ta sada by sa tam moc nehodila. Len partizanske je dost daleko. (Som z Oravy) Ale ak by ste vedele o nejakom e-shope alebo aspon nejakom obrazku ako by to mohlo vyzerat a kde to je dostat kupit cez net bol by som vdacny.
220870
05.12.09,18:10
niečo som našiel:http://byvanie.artmama.sk/
skúste pozrieť aj sem http://www.rtl2.de/42599.html
Skúste na google hľadať tak že nejaký výraz napríklad ,,pekné veci do domu,, si dáte v googli preložiť do nemčiny, francúžtiny ,angličtiny a hľadať.Budete určite prekvapený koľko toho nájde.najmä medzi obrázkami.
katarina.j
05.12.09,18:46
Dakujem za napady, no jej by sa tie kvety pozdavali asi najviac podla mna a chcelo by to nieco take väcsie, (fotoramik dobry napad ale to by tam zaniklo, potrebujem nieco vecsie). Povodne som uvazoval nad bonsajom ale bolo mi povedane ze potrebuju vela svetla a tam v tom rohu by to neprezilo. Keby som aspon vedel ako sa vola to na co sa mam pytat ked budem nieco pozerat v obchodoch... nakolko som chalan moc sa v tom nevyznam... no a obyvacka prevlada farba ceresnovy nabytok, cokoladovo hneda a taka vanilkovo kremova farba stien a podlahy. A zariadena tak normalne :-) moderne :-D
Taky zufaly som este nebol :D
Pri takomto zariadeni ako pises môzes kludne farbami manipulovat.predpokladam, ze mate tam aj obrazy a ramy su klasicke hnede. kludne by som to riesila v kvalitnom kvetinarstve alebo darcekovej predajni-kupila by som vyššiu vázu-niečo na čínsky motív /do modra alebo ružovo-červena/-mam na mysli uzku a vysoku vazu 50-60cm a do nej vhodnú umelu kytičku-nie moc gyčovu a očačkanu ale jednoduchu aby skratka zapadla do obyvacky-kvety ako su napr.strelícia-pôsobi elegantne pri kazdej prilezitosti.
Jana2004
05.12.09,19:08
iriska
07.12.09,18:21
brázdim si tak po nete a zrazu som si pri tomto inzeráte spomenula na túto tému
http://ostatne.bazos.sk/inzerat/2674853/Krasne-susene-kvety-roznych-tvaroch.php
myrtus
08.12.09,06:31
Pozri sa na toto: http://www.ipdesign.sk/galeria/fotogaleria-svietniky-a-stojany

Ja som tam doteraz vždy našla krásne darčeky, keď mám cestu okolo nich, rada sa zastavím... Osobne tam asi nepôjdeš, ale dnes sa dá poslať čokoľvek na dobierku
Aankaa
08.12.09,07:56
Ja by som navrhovala krásnu sošku anjela. Takýmto darčekom si myslím, že človek nič nepokazí, či už je alebo nie je veriaci.
Sú rôzne motívy, rôzne materiály.... niektoré sú neskutočne krásne a charizmatické..... detské, moderné aj rustikálne....
A v tej cene kľudne vyberieš...
foza
08.12.09,10:46
Ja súhlasím s tým anjelom-kúpiš ho v predajni s darčekovým tovarom. Pýtaj si anjela podľa dátumu narodenia /zhruba na každé 2-3dni je iný anjel strážny/. Určite sa mamina poteší. Moje deti mi tiež kúpili na vianoce môjho anjela strážneho a veľmi som bola rada:)
Poola
08.12.09,11:07
možno by sa mamine páčilo-hodilo nejake moderne stolove svietidlo, pozerala som teraz napr. taketo nieco:
Designinka
09.12.09,10:31
Mozes uploadnut forografiu miestnosti kam by mal ten doplnok ist? :) Ulahci nam to:) pripadne nam povedz viac o mamine. Aka je a co ma rada :)